Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » POMOC - FK LOKOMOTIVI - i MALOJ MOSTARSOJ RAJI 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (85): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Primljeno na znanje! A ovo za poker je sigurno istina jer stari nije volio karte. Više jagnjetinu,vatrenu vodu i Lokomotivu..... 02.gif .

01-18-2009 21:27 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
Mesha Mesha is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 439
Location: tu je blizu

RE: Pomoc Lokosima i Maloj Raji Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kutija 84:

    IGOR JASAREVIC 50,00 EURA




Pozdrav ljudima dobre volje.FK-LokomotivaMostar.gif

___________________________________________________________________
NEMOJ DA TE STRAH OD PORAZA SPRIJEÈI DA ZAIGRAŠ

01-18-2009 22:01 Mesha is offline Pregledaj poruke od Mesha Dodaj Mesha u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4625
Location: Rio de Zalik

RE: Pomoc Lokosima 1996 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

[quote]

    citat od Kutija 84:

Ovo je slika od 1996 god.
Tad smo Puce Huso i Ja skupili DONACIJU po Wiesbadenu i kupljenu opremu predali upravi i
Rahmetli Fiki Kalajdzicu


Normalno poslije uspijesne akcije pomoci Lokosima moj brat Puce i Ja smo to zalili pivom

___________________________________________________________________
- Ovdje u Mostaru i u vrletima suncane Hercegovine,oduvijek su se radjali stasiti i kršni momci,pa je njihov put do košarkaša bio i brži I lakši.

01-18-2009 22:14 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4625
Location: Rio de Zalik

RE: Abraxas Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

[quote]

    citat od Kutija 84:

Znao sam ja de ces se ti odmah angazovati, ta ne pada jabuka daleko od drveta,
ideja ti je jako dobra da damo donatorima neke poklone, ja mislim da je najbolje znacka i zastavica ili jos kalendar,
ne znam kako lokosi sad stoje finansijski da naprave znacke i zastavice, neka direktor se raspita pa mozda mozemo to i od ove love sto skupimo napraviti.
Mislim da nije kasno ni na ljeto te poklone podijeliti, kako ko u mostar dolazi a ostalima mozemo i postom poslati

Mozda za propagandu je dovoljna i ova slika, svi Lokomotivini igraci znaju koliko je tvoj stari dao za Lokose,


Ovaj posijet Poljskoj je isto organizovo,
cak je bio u putu ljut na mene jer sam o kupeu igro pokera i jos stare igrace dobro ogulio ha, ha,

___________________________________________________________________
- Ovdje u Mostaru i u vrletima suncane Hercegovine,oduvijek su se radjali stasiti i kršni momci,pa je njihov put do košarkaša bio i brži I lakši.

01-18-2009 22:41 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8042

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hajmo raja .... TRZNIMO SE MALO !!!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

01-19-2009 11:36 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
mumin
SexNepoznat



Poruka: 1312
Location: MOSTAR

RE: Nacin Uplate Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kutija 84:

    Draga Raja,

    Pomoc mozete uplatiti na ovu Knjizicu

    Za sve koji pomoc uplacuju u Njemackoj,

    SPARDA BANK HESSEN
    Amir Jasarevic
    Kontonummer: 12569390
    Bankleitzahl: 50090500


    Za sve druge koji pomoc uplacuju van Njemacke

    SPARDA BANK HESSEN
    Amir Jasarevic

    IBAN : DE 91 500905000012569390
    BIC-Code : GENODEF1S12

    Betref / ili Za / DONACIJA ZA FK LOKOMOTIVA


    draga raja otvorio sam Knjizicu na moje ime a ne na Lokosino radi porezne politike, nadam se da to razumijete i odobravate


HAJMO HAJMO NE STIDITE SE TA NISTE MALEÅ NI

___________________________________________________________________

    01-21-2009 10:49 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4625
    Location: Rio de Zalik

    heja heja lokosi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od denani:

      Hajmo raja .... TRZNIMO SE MALO !!!!


    ___________________________________________________________________
    - Ovdje u Mostaru i u vrletima suncane Hercegovine,oduvijek su se radjali stasiti i kršni momci,pa je njihov put do košarkaša bio i brži I lakši.

    01-21-2009 22:37 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    Mesha Mesha is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 439
    Location: tu je blizu

    RE: heja heja lokosi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zalik13:

          citat od denani:

        Hajmo raja .... TRZNIMO SE MALO !!!!




    cap. AVDIÆ,MACIÆ,HABIBIJA,MARIÆ,ELEZOVIÆ,BUÆ,JELOVAC,BISLIMAJ,RAZIÆ,ÆORIÃ
    ˆ I ZOLJ 10.gif

    IDEMO NAPRIJED--HEJA,HEJA LOKOSI

    ___________________________________________________________________
    NEMOJ DA TE STRAH OD PORAZA SPRIJEÈI DA ZAIGRAŠ

    01-21-2009 23:20 Mesha is offline Pregledaj poruke od Mesha Dodaj Mesha u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4625
    Location: Rio de Zalik

    stadion ili bazen ?? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo danasnjih slika stadiona FK Lokomotiva ,koje je napravio RED_ARMY_ZALIK.



    ___________________________________________________________________
    - Ovdje u Mostaru i u vrletima suncane Hercegovine,oduvijek su se radjali stasiti i kršni momci,pa je njihov put do košarkaša bio i brži I lakši.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 01-23-2009 u 20:21.

    01-23-2009 20:18 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    encha encha is a Male
    puter




    Poruka: 93
    Location: Tamo gdje me ne mozes naci

    RE: stadion ili bazen ?? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zalik13:

      Evo danasnjih slika stadiona FK Lokomotiva ,koje je napravio RED_ARMY_ZALIK.




    ma jezero

    01-23-2009 21:08 encha is offline Posalji email za encha Pregledaj poruke od encha Dodaj encha u listu prijatelja
    encha encha is a Male
    puter




    Poruka: 93
    Location: Tamo gdje me ne mozes naci

    RE: heja heja lokosi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mesha:

          citat od zalik13:

            citat od denani:

          Hajmo raja .... TRZNIMO SE MALO !!!!




      cap. AVDIÆ,MACIÆ,HABIBIJA,MARIÆ,ELEZOVIÆ,BUÆ,JELOVAC,BISLIMAJ,RAZIÆ,ÆORIÃ
      ˆ I ZOLJ 10.gif

      IDEMO NAPRIJED--HEJA,HEJA LOKOSI

    jesu li ovo juniori

    01-23-2009 21:09 encha is offline Posalji email za encha Pregledaj poruke od encha Dodaj encha u listu prijatelja
    mumin
    SexNepoznat



    Poruka: 1312
    Location: MOSTAR

    RE: heja heja lokosi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od encha:

          citat od Mesha:

            citat od zalik13:

              citat od denani:

            Hajmo raja .... TRZNIMO SE MALO !!!!




        cap. AVDIÆ,MACIÆ,HABIBIJA,MARIÆ,ELEZOVIÆ,BUÆ,JELOVAC,BISLIMAJ,RAZIÆ,ÆORIÃ
        ˆ I ZOLJ 10.gif

        IDEMO NAPRIJED--HEJA,HEJA LOKOSI

      jesu li ovo juniori



    Juniori pojaèani sa kadetima 10.gif

    ___________________________________________________________________

      01-23-2009 23:50 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
      Mesha Mesha is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 439
      Location: tu je blizu

      RE: stadion ili bazen ?? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od encha:

            citat od zalik13:

          Evo danasnjih slika stadiona FK Lokomotiva ,koje je napravio RED_ARMY_ZALIK.




        ma jezero


      Ova slika mene svaki kišni dan doèeka. Najgore mi je djeci reæi nema treninga(oni oèekuju trening: u sali,na drugom terenu itd..),ali u momentu nemožeš iznaæi alternativu. Onda održim sastanak i dogovorim naredne akcije.Ovakve uslove-nema niko na svijetu,a bolje rezultate. Ja to mogu,a i hoæu potkrijepiti èinjenicama.
      Naredni period æu objavljivati rezultate ovih momaka imlaðih od njih. Kako rade,kakve rezultate pravee.........Pozdrav!!!

      ___________________________________________________________________
      NEMOJ DA TE STRAH OD PORAZA SPRIJEÈI DA ZAIGRAŠ

      01-24-2009 00:35 Mesha is offline Pregledaj poruke od Mesha Dodaj Mesha u listu prijatelja
      encha encha is a Male
      puter




      Poruka: 93
      Location: Tamo gdje me ne mozes naci

      RE: heja heja lokosi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od mumin:

            citat od encha:

              citat od Mesha:

                citat od zalik13:

                  citat od denani:

                Hajmo raja .... TRZNIMO SE MALO !!!!




            cap. AVDIÆ,MACIÆ,HABIBIJA,MARIÆ,ELEZOVIÆ,BUÆ,JELOVAC,BISLIMAJ,RAZIÆ,ÆORIÃ
            ˆ I ZOLJ 10.gif

            IDEMO NAPRIJED--HEJA,HEJA LOKOSI

          jesu li ovo juniori



        Juniori pojaèani sa kadetima 10.gif

      gdje je taba

      01-24-2009 00:40 encha is offline Posalji email za encha Pregledaj poruke od encha Dodaj encha u listu prijatelja
      Mesha Mesha is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 439
      Location: tu je blizu

      RE: stadion ili bazen ?? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od encha:

            citat od zalik13:

          Evo danasnjih slika stadiona FK Lokomotiva ,koje je napravio RED_ARMY_ZALIK.




        ma jezero


      E,moj drug,ovo je sve u blizini tabe,pa ti gledaj

      ___________________________________________________________________
      NEMOJ DA TE STRAH OD PORAZA SPRIJEÈI DA ZAIGRAŠ

      01-24-2009 01:34 Mesha is offline Pregledaj poruke od Mesha Dodaj Mesha u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8042

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Amire imas pp....



      Slike treba dobro pogledati , ONE SVE GOVORE ....

      ako nam je do Lokomotive moramo pomoci ....



      33.gif "za Veleza se navijalo ali Lokomotiva se voljela." 33.gif


      HAJMO RAJA .....

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      01-24-2009 17:54 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      Kutija 84 Kutija 84 is a Male
      raja




      Poruka: 1728
      Location: Wiesbaden
      pokretac teme Thread Started by Kutija 84

      Stadion Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Draga raja,
      Uprava Lokosa je u nase vrijeme toliko truda , znoja i odricanja ulozila da napravi Lokomotivu na koju je cijeli Mostar bio ponosan i svaki Mostarac koji nije uspio da zaigra u " Velezu" bio ponosan da je smio nositi dres Lokomotive. Ondasnja uprava na celu sa Milanom Sulentom, Hasom Sisicem, Galom , Ivom, Shelom i drugima ( nemojte se ljutiti koje imenom nisam spomeno) su nam napravili restoran i prostorije sa tombolom , na kojoj smo svi mi radili i zaradjivali lovu za randesa. Koliko su se angazovali dok nam nisu napravili sportski centar u Rodocu ( na kojem Lokosi nazalost neigraju iz svima nama poznatih razloga). Kao sto ove slike pokazuju sadasnja Lokosina dijeca su sretna da mogu igrati i u ovoj barustini samo im je problem kako doci do nje.

      Hajmo Mostarci " Nezaboravite odakle dolazite"
      ova dijeca trebaju nasu pomoc
      "SKUPIMO LOVU ZA JEDAN OVAKAV BUS"

        http://i43.tinypic.com/33blbwh.jpg

      ___________________________________________________________________
      10.gif 33.gif

        33.gif 10.gif



          broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Kutija 84 dana 01-25-2009 u 16:39.

          01-25-2009 00:33 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
          denani denani is a Male
          moforaja




          Poruka: 8042

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          De malo raja ....

          Apel moderatorima da podrze akciju .... vidim nema reakcija 14.gif
          Ne trazi se milostinja trazi se jedan, mali doprinos ..... za spas nase i vase tradicije..

          HAJMO RAJA !!!!


          33.gif "za Veleza se navijalo ali Lokomotiva se voljela." 33.gif

          ___________________________________________________________________
          33.gif 33.gif 33.gif

          01-25-2009 14:30 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
          denani denani is a Male
          moforaja




          Poruka: 8042

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



            HaraIzMostara
            tana
            beli
            bosonoga
            djemila
            Edo
            Hogar
            Maggie
            Mostarka83
            Mo_NavijaC
            pasha
            R2-D2
            Senad Hadzifejzovic

            Svaka podrska je dobro dosla ... jedna topla, jedna lijepa rijec,onako iz srca, po Mostarski se ponekad dalje cuje ...
            Mene cudi da od vas jos niko nista nije rekao niti reagovao povodom ove akcije (djemila 10.gif 33.gif ) ....
              Ja Vas MOLIM podrzite akciju
            10.gif ... pomozimo koliko se moze pomoci 10.gif
            Nemoj da sa nama ili zahvaljuci nama umre nesto u sto smo se nekad manje-vise kleli ... 26.gif



            33.gif "za Veleza se navijalo ali Lokomotiva se voljela." 33.gif

            ___________________________________________________________________
            33.gif 33.gif 33.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 01-26-2009 u 13:03.

            01-26-2009 12:27 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Kutija 84, imaš li ti "PayPal" ?
            Ako nemaš ,mislim da bi trebao nabaviti,jer dosta para ide na bankovne usluge,npr ako æu ja uplatiti 10 eura za Lokomotivu,moram platiti bankovne usluge 13,5 eura.
            Ista je cifra i ako æeš uplatiti 10 ,ili 50 ,ili 100 eura,ali mora se platiti.Tako da više zaraðiju banke,nego što Lokosi dobiju.
            Preko PayPala je "bezbolnije". 10.gif

            ___________________________________________________________________

              01-26-2009 14:55 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              Stranica (85): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com