Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2011/2012 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (44): « prva ... « prethodna 20 21 22 [23] 24 25 26 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eh,da im je "Jazin" damar.... 01.gif

___________________________________________________________________

    10-03-2011 15:56 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    milis milis is a Male
    ne more meda


    Poruka: 33
    Location: njemacka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hladjenje Volim kuhano a moze i malo pite..vas Rade

    10-03-2011 16:07 milis is offline Pregledaj poruke od milis Dodaj milis u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ima uzvratna u varpcicima pa neka se dokazu 10.gif
    sudija je unistio utakmicu nije dao velezu da razvije igru kako treba

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    10-03-2011 17:32 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pasha:

      ima uzvratna u varpcicima pa neka se dokazu 10.gif
      sudija je unistio utakmicu nije dao velezu da razvije igru kako treba


    Paša bolan...sjeæam se vakta ko da je juèe bilo. Maj 70 te....Veležu je sudija Jakše prva tri èista gola poništio ali ipak je bio rezultat 3 :0 za Velež pa ti kontaj. legenda kaže da se sudija izvinjavao partizanovcima kao ne mogu ih poništiti koliko ih ovi mogu zavaliti.

    10-03-2011 18:10 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nisam nimalo iznenadjen rezultatom utakmice. Ono je i bilo za ocekivati. Ne dao Bog da ih je Velez dobio dvaput zaredom, onda bi to bila opsta "majorizacija" 28.gif
    A ovako naredjeno sudiji od viseg drzavnog nivoa da sankcionise gdje god stigne velezove igrace kako bi "Zrinja" mogao pobjediti na "svom" terenu 21.gif

    Drago mi je samo sto je cijeli svijet imao priliku gledati, putem drzavne TV i neta, BRUKU I SRAMOTU od bosansko-hercegovacke lige kako se ugadja nekim timovima kako se ne bi, ne dao Bog, "zrinjevci" osjecali "MAJORIZIRANO"
    21.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane REALISTA dana 10-03-2011 u 23:05.

    10-03-2011 23:03 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    Behma Behma is a Male
    rodjeni


    Poruka: 766
    Location: zemlja dembelija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Idemo rodjeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiForzaVelez

    10-04-2011 06:29 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa dobro sad.....

    Ruku na srce - a kao što sam i ranije rekao...

    sudija se generalno zagubio na terenu - bilo je tu odluka štetnih i za Velež i za Zrinjski...

    Ali tako je to - to trebaju rješavati neki drugi organi unutar saveza - a ne da se razlgaba po forumima i sl.

    Nažalost - mi nemamo takvih komisija - barem onih pravih, gdje bi se recimo za ovakvo suðenje sudija ocjenio negativno i suspendaovao na par utakmica i tako dalje...

    Sve æe se završiti na par novinski tekstova - par stranica po forumima i poslje iduæeg kola - neæe ga više niko spomenuti 21.gif

    Da FIFA i UEFA nije suspendovala Novu Paniæa, Sinišu Zrniæa, Kenana Bajramoviæa i Rizaha Ridžaloviæa - ti bi nam i danas pravdu djelili na zelenim terenima ...

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    10-04-2011 10:56 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A što Obad ne igra?? 14.gif

    ___________________________________________________________________

      10-04-2011 13:36 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/16839/fk-velez-utakmica-u-reziji-rade-vukasovica

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      10-04-2011 14:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      HAMZA HAMZA is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 386
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Veliki pozdrav za mog druga Nedima A JANICA, simbol Veleza!

      ___________________________________________________________________

        33.gif

        10-06-2011 01:03 HAMZA is offline Posalji email za HAMZA Pregledaj poruke od HAMZA Dodaj HAMZA u listu prijatelja
        avenue-gang avenue-gang is a Male
        trudim se


        Poruka: 174
        Location: dharma station

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        zato je Velez i tu gdje jeste, kad su mu simboli takvi...

        ___________________________________________________________________
        pametni se glupiraju, glupi se prave pametni....

        10-06-2011 14:59 avenue-gang is offline Pregledaj poruke od avenue-gang Dodaj avenue-gang u listu prijatelja
        HAMZA HAMZA is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 386
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Zao bi mi bilo ako nisi shvatio da sam cinican u ovoj izjavi za ovo zlo!

        ___________________________________________________________________

          33.gif

          10-06-2011 16:03 HAMZA is offline Posalji email za HAMZA Pregledaj poruke od HAMZA Dodaj HAMZA u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          a niðe Obada meðu prvih 11

          ___________________________________________________________________

            10-06-2011 16:28 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            zalik13 zalik13 is a Male
            moforaja




            Poruka: 4625
            Location: Rio de Zalik

            Tri PreskoÈene PlaÆe - Šest Crvenih Kartona Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Srijeda, 05 Listopad 2011 10:47
            Ekstremno veliki broj crvenih kartona (èak šest u devet utakmica) što je Velež zakovalo na prvo mjesto po nedisciplini u Premier ligi, rezultat je niza devijantnih pojava u i oko tog kluba.
            U razgovoru s gotovo svim nogometašima proteklih dana došli smo do podatka koji nije nikakva novost u Veležu. Igraèima koji trenutaèno nose crveni dres kasne tri plaæe. Tim je momcima neugodno javno istupati, što je donekle i razumljivo. Tako æe novinar na sebe preuzeti veliki gnjev Uprave i poneke grupice navijaèa i sebi prišiti taj sramotni naziv “neprijatelja kluba”. Ako se èelništvo kluba konsolidiralo, a èini se da donekle i jest, onda nema mjesta objedima na raèun jednog Velibora Pudara, jednog Adnana Dizdareviæa ili Halila Mahmutoviæa koji su sudskim putem zatražili da se prinudi Uprava Veleža u izvršenju odredbi koje su bile precizirane profesionalnim ugovorima. I spomenuti trojac æe biti najlakše oznaèiti “neprijateljima”. Nitko, meðutim, iz klupskog vodstva da sebi kaže kako ljudi ne traže ništa više od onoga što su zaradili i što su s klubom na obostrano zadovoljstvo dogovorili potpisima na ugovor.
            Problem se generira, naprosto jer to tako dolazi, pa se novac umjesto aktualnim igraèima kojima primanja kasne, mora preusmjeravati bivšim igraèima i trenerima koji u svojim rukama imaju pravomoæne presude u svoju korist.
            Iz navedenih sluèajeva vidljivo je kako se nazire vrh ledenog brijega na zgradi Uprave FK Velež i spušta se klizeæi do paravana iza kojeg sjede èelnici tog kluba. Eto i djelomiènog odgovora na naše pitanje iz juèerašnjeg teksta u èemu se krije razlog nediscipline nogometaša Veleža.
            Može li nezadovoljan pekar ispeæi kvalitetan kruh? Teško. Ili æe kruh biti preslan ili nedosoljen. Pretvrd ili porozan. Isto je i s nogometašima. Ako dodaju višak naboja u izražavanju nezadovoljstva na terenu, donekle je shvatljivo da æe zaraditi crveni karton.
            Iz pet utakmica u kojima su bili iskljuèeni, igraèi Veleža otkinuli su dva boda (Sarajevo 1:1, iskljuèen Merziæ) i Kozara 0:0 (crveni karton Kodre). Tri poraza u prvenstvu Velež je doèekao s èovjekom manje na terenu – Široki Brijeg 0:2 (Durakoviæ), Rudar 0:1 (Rovèanin) i Zrinjski 0:1 (Ceriæ). Šesto iskljuèenje ide na raèun trenera Mirze Varešanoviæa koji je u sucu Radoslavu Vukasoviæu tražio krivca za poraz u prvenstvenom okršaju protiv gradskih rivala.
            U èetiri prvenstvene pobjede i dva gostujuæa trijumfa u Kupu Velež je kompletan završio utakmicu. Bit æe kako se u tim razdobljima igraèima dijelilo po pola plaæe, jer nijedna cijela do sada nije isplaæena. Rezultati i trenutaèni plasman Veleža su vrlo dobri, nikad bolji u ovo doba otkako se igra Premier liga. Možda su mogli biti i bolji da nije bilo poplave crvenih kartona.
            Stabilan klub je fraza koju potencira Uprava pred ulazak u godinu u kojoj æe se valjda proslaviti 90.roðendan od osnivanja Veleža. Nezadovoljstvo i nedisciplina podrivaju temelje svake stabilnosti. Ne samo u Veležu.
            Piše: Nermin Bise

            ___________________________________________________________________
            - Ovdje u Mostaru i u vrletima suncane Hercegovine,oduvijek su se radjali stasiti i kršni momci,pa je njihov put do košarkaša bio i brži I lakši.

            10-06-2011 16:55 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
            Behma Behma is a Male
            rodjeni


            Poruka: 766
            Location: zemlja dembelija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Gdje ima dima ima i vatre?

            10-07-2011 02:52 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
            avenue-gang avenue-gang is a Male
            trudim se


            Poruka: 174
            Location: dharma station

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od HAMZA:

              Zao bi mi bilo ako nisi shvatio da sam cinican u ovoj izjavi za ovo zlo!


            a ratujem s njim , ne pricaj mi nistasujetni mali karijerista. kao sto sam rekao jendom, takve cika meha u svoj vakat ni sa katom nije na stajanje pustao..a iako smo slicna generacija, nesto ga se ne sjecam sa stajanja. prije rata.
            doduse kad spominjemo stajanje, drago mi je da su dva moja potpisa pipsom prezivila sve ove godine pa i dalje stoje na zidu kod stajanja hahaha :)

            nego, malo sam se igrao, pronasao sma neke stare zajebancije sto sam radio, pa sa,m se usput inspirisao i za par novih, izvolite..

            evo par od mene





















            ___________________________________________________________________
            pametni se glupiraju, glupi se prave pametni....

            10-07-2011 03:44 avenue-gang is offline Pregledaj poruke od avenue-gang Dodaj avenue-gang u listu prijatelja
            djelda djelda is a Male
            raja




            Poruka: 1646
            Location: dolina grka

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Svaka èast za slike !!

            ___________________________________________________________________
            Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

            10-07-2011 11:22 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
            avenue-gang avenue-gang is a Male
            trudim se


            Poruka: 174
            Location: dharma station

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            hvala. neke su meni i dan danas dobre a neke su mi bezveze...uglavnom, bice ih jos...

            ___________________________________________________________________
            pametni se glupiraju, glupi se prave pametni....

            10-07-2011 15:52 avenue-gang is offline Pregledaj poruke od avenue-gang Dodaj avenue-gang u listu prijatelja
            sanja25 sanja25 is a Female
            sva blistam :)


            Poruka: 46
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Danas sam slobodna i idem u 16h pogledati utakmicu juniora i prvog tima! Nadam se da se prvotimci nece ugledati na "vrlo hvaljenog" Petra Ivetica koji je fizicki nasrnuo na juniora Amera Balalica.Osokoljen pohvalam publike i nekaznjen inferiornim odnosom uprave koja bi brze bolje pozurila da suspenduje igraca da je ,ne daj Boze, napravio neki domaci igrac! Sraman potez Iveticu!

            10-08-2011 11:49 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
            pasha pasha is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 9503
            Location: uh jebo te

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez


            kako stojimo

            ___________________________________________________________________

              neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
            Oscar Wilde

            10-16-2011 15:29 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
            Stranica (44): « prva ... « prethodna 20 21 22 [23] 24 25 26 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com