Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2011/2012 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (44): « prva ... « prethodna 29 30 31 [32] 33 34 35 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Obad

___________________________________________________________________

    11-11-2011 11:25 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    milis milis is a Male
    ne more meda


    Poruka: 33
    Location: njemacka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Citam ,razmisljam i osjetim da me prvo hvata bijes,pa tuga. Bijes jer sam svjestan da ne mogu nista promijeniti. Kako? Pa ljudi koji danas "vode" Velez su toliko duboko zaglibili da se ne namjeravaju povuci. Prije svih Sedin Tanovic! Covjek cije kriminalne rabote u Velezu tek trebaju biti objelodanjene. Od sitnih kradja do velikih prevara. Prije svega mislim na poslove sa igracima sa strane pa cak i sa domacim. Jedan od primjera je da je dogovorio sa Velagicem da isplate sva njegova dugovanja u omjeru 70-30 te da ovaj za uzvrat bude njegov egzekutor u odredjenim situacijama. Primjer Bajro i Durakovic gdje vise svi igraci znaju a i ptice na grani da je Velagic dosao glave obadvojici po nalogu Tanovica. Cak je ta odluka iznenadila i zalizanog narkomana ali vise nije bilo povratka. Treba obratiti paznju na finansijski izvjestaj jer po mojim saznanjima Durakovic se odrekao oko 30hiljada maraka a Bajro oko 5 hiljada maraka. Kodro javno iznosi da su sa njim dogovorili jedan iznos a napisali drugi te razliku uzeli sebi ili kako oni navode za potrebe kluba! Nermin Niksic? Sta reci nego da i on snosi dobar dio krivice jer smo svi samo njemu vjerovali ! Zasto je pustio Tanovica da vedri i oblaci bez ikakve kontrole na to treba odgovoriti! Sta Avdo Kalajdzic radi u omladinskom pogonu je za pricu! Nemojte nasjedati pricama tipa,prije je bilo gore! Ne, nije tacno ! Od 1998-2007 Velez je uvjek bio sa jednom selekcijom na zavrsnicama a ne rijetko i sa 3! pogledajte tabele jedinstvene lige omladinaca i nikad ispod 4 mjesta. O mrtvima da ne govorim! Velezove legende odlaze bez pocasti i ti poteziuprave ruse i ono malo ljubavi i dostojanstva! Ko su ti likovi koji vode klub? Ko su te spodobe mraka i propasti? Adis Cevra, Adem Macic,Sefkija Vila, Sedin Tanovci.. Doveli su poznatog narkomana za trenera. Trenera koga obiljezavaju POVREDE,PORAZI I SUSPENZIJE! NISTA DRUGO! I TRPE GA BOGA TI MATERINA,TRPE GA! ZASTO? ZATO JER RADI PO NJIHOVOM DIKTATU! PA ZA OVE PORAZE I KAPELO BI BIO OTJERAN U TRI LIJEPE MATERINE PA TAMAN DZABA RADIO ILI JOS SVOJE PARE DAVAO! Molim te otjeraju igraca za koga mogu uzeti 50tak hiljada maraka a ostave Velagica kome svakog mjeseca moraju placati socijalnu pomoc jer njegova igra je ravna nuli! Brkovic?? R ja vam kazem debelooooooo placeno da momak zaigra! Debelloooooo! Ko je blizu kluba zna o cemu pricam! Sta je sada? Nema Pike a stvari odose dodjavola! E drugovi i prijatelji moji dragi! U tri mandata sedina tanovica velez je svaki put dodirnuo dno! Vidjet vete da ce brzo pobjeci! MIRZA NARKOMANU ZALIZANI ODLAZI! PORAZI,POVREDE,SUSPENZIJA....DRUGA LIGA...GASENJE...

    11-11-2011 12:17 milis is offline Pregledaj poruke od milis Dodaj milis u listu prijatelja
    volim Velez volim Velez is a Male
    ne more meda


    Poruka: 31
    Location: Sarajevo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja sam novi na forumu. Ali me zanima, kako je moguæe da bivši Veležov golman Tanoviæ uništava klub? Zašto? Koji su mu razlozi za to? Isto pitanje za Kalajdžiæa?

    Pa ovo nema smisla. Slažem se s jednim od prethodnih komentara da je i Nikšiæ kriv što slijepo vjeruje ovi ljudima. Ja smatram, da navijaèi moraju pod hitno pozvati Nikšiæa na razgovor o ovoj "vruæoj temi", i da mu se otvoreno kaže, da Tanoviæ i slièni ljudi, njemu rade iza leða, i da on konaèno postavi ljude, koji æe raditi onako kako bog zapovijeda. Druge nam nema.

    Nije valjda još kasno za krupne promjene, jer se bliži kraj polusezone, gdje bi trebale se desiti krupne promjene, kako u UO, tako i u igraèkom ali možda i struènom kadru, inaèe ako ne doðe do promjena, slijedi nam RASPAD kao i uvijek. 08.gif 08.gif 08.gif

    11-11-2011 13:19 volim Velez is offline Pregledaj poruke od volim Velez Dodaj volim Velez u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..taj problem jedino mogu rjesiti igraci koji trenutno igraju ..znaci svi nezadovoljni u klubu mogu i moraju se organizovat i stat pred upravu ..kako? .jeli to putem svojih predstavnika ili oni sami kao grupa .ako imas ugovor koji te veze onda imash i pravo na obaveze koje se traze od tebe kao igraca a naravno imas i pravo da trazish ono za sto mislih da nije u redu,.moze i ono ..ti me nemozes malo platiti kolko ja mogu slabo igrat .znaci bojkot svake utakmice i ako treba da izgubimo svaku utakmicu do kraja da bi se smjenila uprava ili trener..jer ne moze par zadovoljnih igraca da dobiju jednu utakmicu ako je njih vishe od pola ne zadovoljno

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 11-11-2011 u 15:33.

    11-11-2011 13:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    sanja25 sanja25 is a Female
    sva blistam :)


    Poruka: 46
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kako ce igraci stati kada njihov kapiten radi svakome o glavi!? Niste svjesni kakvo je zlo Velagic! On u svom nastojanju da prezivi jos koji dan tare sve pred sobom! Igraci sve znaju a ovaj u dosluhu sa upravom unistava jednoga po jednoga. Ovaj klub u narednom periodu postaje mala provincijska filijala Sarajeva! Igraci tipa Handzica(20 minuta nastupa u polusezoni) i ostale Sarejevovve nedonoscadi igrat ce glavnu rolu. Oni ce biti tu da steknu iskustvo u premijer ligi a za Velez ko pita zabole me.ita! Zamislite molim vas da jedan Velagic, narkoman,alkoholicar,razvratnik,odredjuje sudbinu igraca koji nisu nikada preskocili trening,zive sportski,u Velezu su godinama i ta spodoba ili nakaza ne znam vise kako da ga nazovem, kaze nece igrati Riki igrat ce Hasanovic! E zamisli kako je Rikiju! Ili ovo sa Pericom Iveticem! Pitajte momka ko ga zna. Sve,ama bas sve mu je namjestio "MRKVA"! NE "NARKOMANU" nego NARKOMANI ODLAZITE!

    11-12-2011 10:20 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
    volim Velez volim Velez is a Male
    ne more meda


    Poruka: 31
    Location: Sarajevo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    VELEŽ nije nikada, niti æe biti filijala Sarajlija i sliènih. Ponavljam, NIKADA.
    Zna se da je Sarajevo bilo filijala Crvene Zvezde, a Željeznièar Partizana, to svako živ zna, pogotovo stariji navijaèi s kojima razgovaram. Zato Velež i nije bio nikada prvak u onoj državi, jer nije želio da bude nièija filijala, uvijek se sam borio. To su neèiji pusti snovi, a ako je potrebno ponovo BOJKOT, ja sam za, jer ovo je CIRKUS šta se radi s VELEŽOM. Duša me boli za njim.

    Ako je istina ovo za VELAGIÆA, mada na drugim forumima kažu da nije, i da je odan klubu, onda je MRKVA umro u mojim oèima kao sportaš, ZAUVIJEK. A znamo kakvu je porodiènu tragediju preživio.

    I na kraju želim reæi, da s TANOVIÆ i slièni moraju zapitati kuda vode roðene, jer ja se nadam da æe u ovoj zimskoj pauzi biti ponovo VANREDNA SKUPŠTINA, jer ovako više ne ide.

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane volim Velez dana 11-12-2011 u 11:13.

    11-12-2011 11:11 volim Velez is offline Pregledaj poruke od volim Velez Dodaj volim Velez u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...ovo sto sad ovde pisemo kopirajte i poshaljite na adresu uprave ..naravno anonimni su nikovi a moze biti anoninmno i pismo ..na kraju poptpis navijaci veleza ..umjesto da ovde mlatimo praznu slavu ..mozda cemo na taj nacin pomoci onima koji vole velez a i onima koji zele da igraju .

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    11-12-2011 13:47 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    @ vjetar

    Slažem se sa tobom u potpunosti !

    Nebi bilo loše ispred foruma moforaja - sastaviti jedno protestno pismo u komu bismo kao simpatizeri Veleža - ukazali na neke probleme i nelogiènosti !!

    Bilo ga to anonimno ili ne - slažem se sa idejom !!!!

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    11-12-2011 15:36 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nisam zadovoljan situacijom. 21.gif

    ___________________________________________________________________

      11-12-2011 15:38 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
      moforaja




      Poruka: 2481
      Location: milano

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      koji je rezultat















      svega toga 19.gif 19.gif

      ___________________________________________________________________
      Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

      11-12-2011 15:53 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      neriješeno moj mostarac....neriješeno... 28.gif

      ___________________________________________________________________

        11-12-2011 16:18 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Šaljite pare, primamo i anonimne pošiljke.
        Pisma ne primamo.
        UPRAVA

        11-12-2011 16:36 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
        moforaja




        Poruka: 2481
        Location: milano

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        pisma sa parama vracajte na moju adresu 01.gif

        ___________________________________________________________________
        Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

        11-12-2011 16:42 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ...djelda samo treba printat ove stranice i pisanja raje o velezu ili da neko od raje nainteresantnije komentare poslozi i da im poshalje ..netreba nesto posebno praviti ..jer oni i onako ne razumiju pola toga sto bi im neko sastavio i napiso .dosta toga je napisano i receno ..

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        11-12-2011 18:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Treba ......
        VFC okrenuti se navijaèima (ako istih ima) i navijaèi klubu. Tako se to radi vani kad klub napadne kokuzluk. Ovako ONI ne osjeæaju pritisak NAS a Mi ne osjeæamo da ONI nešto rade korisno za Klub. A ima nešto i u genima kao ono " ma ko æe to raditi". I tako tonemo.

        11-12-2011 20:27 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        avenue-gang avenue-gang is a Male
        trudim se


        Poruka: 174
        Location: dharma station

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djelda:

          @ vjetar

          Slažem se sa tobom u potpunosti !

          Nebi bilo loše ispred foruma moforaja - sastaviti jedno protestno pismo u komu bismo kao simpatizeri Veleža - ukazali na neke probleme i nelogiènosti !!

          Bilo ga to anonimno ili ne - slažem se sa idejom !!!!


        nema haira od toga moj djelda.
        pozivaju se na suplju foru izmedju redova - budite donatori pa ce se onda vas glas uvazavati, a ima nas i donatora i clanova koji smo slali takva pisma, pa nista.

        ___________________________________________________________________
        pametni se glupiraju, glupi se prave pametni....

        11-13-2011 11:52 avenue-gang is offline Pregledaj poruke od avenue-gang Dodaj avenue-gang u listu prijatelja
        pala pala is a Male
        raja




        Poruka: 1586
        Location: Avenija 77

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Brkovicev prvi het-trik u dresu Rodjenih

          http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/velez-bolji-od-leotara/68056

        ___________________________________________________________________
        VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

        11-13-2011 12:33 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a bjeri Pala,mi taman spremni da rušimo upravu ...a ti opozicija... 28.gif

        ___________________________________________________________________

          11-13-2011 13:12 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          Velezovac do groba
          SexNepoznat



          Poruka: 215

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dobar poso su napravil ovi iz uprave,ogadili su Velez i onim najodanijim navijacima.21.gif Nek se gone u 100 picaka materinih,treba sve do jednoga naglavacke izbaciti iz kluba i nabit ih nogom08.gif,stoka jedna,svaku mjeru su presli.Brend Velez je institucija a nasi ljudi u upravi konstantno taj brend unistavaju,od rata na ovamo.Samo znaju kukati i prositi,dog im jebo mater,umjesto da osmisle akcije kako napraviti pare,jok oni osmisljavaju akcije kako i to malo para da zavrsi u njihovim dzepovima
          SVI MRS IZ KLUBA,i nikad se ne vratili dabogda 38.gif

          Toza 10.gif
          Realista,vjeruj mi nisi idetifikovo pravi problem losih rezultata kluba,da uprava ista valja, skoro ni jedan igrac koji trenutno igra u prvoj postavi ne bi mogo ni primirisati klubu(izuzev Pere,Merzica i mozda Lakicevica)A posto uprava nevalja onda su dovedeni i igraci nikakvi,pa su jos i nezadovoljni radi losih primanja,kako u takvoj situaciji ocekivati neki rezultat 21.gif

          FORCA VELEZ LJUBAVI MOJAforza_velez.gif

          ___________________________________________________________________

            11-15-2011 07:02 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
            volim Velez volim Velez is a Male
            ne more meda


            Poruka: 31
            Location: Sarajevo

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            idemo dalje, u subotu SLOBODA mora pasti, spasili smo ih ispadanja 1987. godine kada smo zbog njih ostali bez titule, nema više, nek znaju da nam se nikada ne mogu odužiti, nek zaborave na bodove, a onda milom ili silom po bodove u Gabelu, pa tek onda OZBILJNE ANALIZE unutar ekipe i UO... 10.gif 10.gif

            11-16-2011 20:10 volim Velez is offline Pregledaj poruke od volim Velez Dodaj volim Velez u listu prijatelja
            Stranica (44): « prva ... « prethodna 29 30 31 [32] 33 34 35 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com