Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 55 56 57 [58] 59 60 61 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Magistar Magistar is a Male
moforaja




Poruka: 2667

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ,,na ovim ratnim HDZ i RS gradi danasnju politiku i koja jebe buducnost ,nema buducnosti dok se proshlost ne rascisti ili dok se ne nazove pravim imenom ,,alo jeste gorka pilula ali je ne mozemo tek tako pod tepih gurati

Rekli smo odmah na poèetku: neæemo parcijalnih gledišta, tipa ''oni ne valjaju a mi smo zlato''.
Tako bi isto jedan srpski nacionalis rekao za SDA I HDZ, a hrvatski za SDA i RS.

___________________________________________________________________

    08-16-2017 22:44 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Magistre koliko god bila suplja ili koliko god ti meni govorio da ja ne mogu pregrmiti to jucer ,ne radi se mogu li ili ne mogu vec se radi o tome da je baza ili osnova cjele politike to jucer i koja mene ko bumerang udara iza ledja ,ne sto ja to zelim vec sto drugi danas sporovede politku na osnovu toga sto je bilo jucer ,zbog tog jucer koje mi serviranju danas ja to ne mogu pregrmiti ..ja znam da se od proslosti ne zivi i da vracanje u proslost je zajabana stvar ,makar bio zal za mladoscu kao sto ne valja gledati daleko u buducnost ,jer je neizvjkesna .za dva dana u godini ja nemogu ucinit nista ,to su jucer i sutra ,jer jucer je proshloi a sutra nije doslo i kako cu sutra otici negdje kad se nije jos svanulo

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    08-16-2017 22:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Magistar:

          citat od vjetar:

        ,,na ovim ratnim HDZ i RS gradi danasnju politiku i koja jebe buducnost ,nema buducnosti dok se proshlost ne rascisti ili dok se ne nazove pravim imenom ,,alo jeste gorka pilula ali je ne mozemo tek tako pod tepih gurati

      Rekli smo odmah na poèetku: neæemo parcijalnih gledišta, tipa ''oni ne valjaju a mi smo zlato''.
      Tako bi isto jedan srpski nacionalis rekao za SDA I HDZ, a hrvatski za SDA i RS.




    ..najgore sto ja ne jebem ni RS ni HDZ a ni SDA neznam kako bez njih ,jer kurvini sinovi su tu

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    08-16-2017 22:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde
    pokretac teme Thread Started by Stari Grad

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sesije za lokalnu javnost su izgleda bile jako interesantne i za bivše a i sadašnje èlanove foruma...

      https://www.youtube.com/watch?v=aHn3d4jATBQ&feature=youtu.be&t=984


    Rezultati opæih izbora u HNK za 2014. godinu, izborna jedinica Mostar:

    SDA, SBB, SDP i DF - i sve druge stranke bez "hrvatskog" predznaka: 24 127

    HDZ i druge stranke s "hrvatskim" predznakom: 21 845

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    08-16-2017 22:55 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dobro buraz,malo me tvoja pisanija pogurala da pomislim da si HDZ-ov cimbenik i nije to nikakva
    uvreda,pa nisam ti nedaj boze reko da si nacista jal fasista,nema razloga ni za ljutnju
    De procitaj Safinu politicku platformu pa laganice sta to nevalja pa da onda uporedimo sa HDZ-ovom
    hocu reci Covinom ako je ugledala svijetlo dana

    08-16-2017 22:59 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ja sam uvjeren da je HDZ ov cinbenik ili se boji pricat ,nas kao sto se za mene moze reci da nisam SDAov

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    08-16-2017 23:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..Magistre koliko god bila suplja ili koliko god ti meni govorio da ja ne mogu pregrmiti to jucer ,ne radi se mogu li ili ne mogu vec se radi o tome da je baza ili osnova cjele politike to jucer i koja mene ko bumerang udara iza ledja ,ne sto ja to zelim vec sto drugi danas sporovede politku na osnovu toga sto je bilo jucer ,zbog tog jucer koje mi serviranju danas ja to ne mogu pregrmiti ..ja znam da se od proslosti ne zivi i da vracanje u proslost je zajabana stvar ,makar bio zal za mladoscu kao sto ne valja gledati daleko u buducnost ,jer je neizvjkesna .za dva dana u godini ja nemogu ucinit nista ,to su jucer i sutra ,jer jucer je proshloi a sutra nije doslo i kako cu sutra otici negdje kad se nije jos svanulo

    Vidiš, ja to gledam drugaèije. Èovjek doživi pakao, samo dno (svi smo jebat ga) i poslije toga svega, mjesto svanuæa, samo neko malo svjetlo iskri..i onda gledaš u njega kao u Boga. Davno sam se prestao okretati prema onom mraku, jer ga ne mogu promijeniti, ali ni gledati ni sjeæati ga se.
    Normalno, nisam ni ja optimist, ovaj sistem je ludaèka košulja i jednostavno ne može funkcionirati, da ne znam koga dovedeš na vlast...a ne još ovakve lopine koji bi sjebali Švicu za pola godine.
    Sva sreæa pa danas nemaju dovoljno ni para, ni sredstava, ni budala koje bi ratovale ako im i to padne na um.
    Ali, ako ništa znaju podgrijavati stare rane i stare ''strahove'', što im ide stvarno odlièno od ruke i ovo æe još dugo potrajati.

    ___________________________________________________________________

      08-16-2017 23:04 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      Magistar Magistar is a Male
      moforaja




      Poruka: 2667

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Boza:

        Dobro buraz,malo me tvoja pisanija pogurala da pomislim da si HDZ-ov cimbenik i nije to nikakva
        uvreda,pa nisam ti nedaj boze reko da si nacista jal fasista,nema razloga ni za ljutnju
        De procitaj Safinu politicku platformu pa laganice sta to nevalja pa da onda uporedimo sa HDZ-ovom
        hocu reci Covinom ako je ugledala svijetlo dana

      Ima li igdje u pisanom obliku, jer stvarno nemam damara gledati one monologe.
      Nisi me nikada èuo u životu uživo. Da vidiš kako ja tek verglam o tim stvarima,koja erlokvencija i nastup, pao bi na guzicu. Najozbiljnije.
      Ako ima negdje ta platforma, stvarno bih volio proèitati.

      ___________________________________________________________________

        08-16-2017 23:07 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Magistre ,dali ti imas viziju ili nadu da ce jednog dan otici nacionalne stranke sa vlasti ili na koji nacin ce se to desiti ,znam recec to je volja naroda ,znam i ja to .konkretnioje dali postoji nada da oni nestanu .

        ..ako bi se ti borio ili kako bi trebalo agitovati kod naroda da narod svati da su im donjele zlo i da ih ne mogu odvesti prema boljoj buducnosti ako nista drugo u ekonosmkom pogledu ,,jer ove sto imamo dana s,sve go lopov

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 08-16-2017 u 23:21.

        08-16-2017 23:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        Magistar Magistar is a Male
        moforaja




        Poruka: 2667

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          Magistre ,dali ti imas viziju ili nadu da ce jednog da ce jednog dana otici sa vlasti nacionalne stranke sa vlasti ili na koji nacin ce se to desiti ,znam recec to je olja naroda

        Neæe još minimalno 15-20 godina.
        Tek (i ako) ulaskom u EU, one bi izgubile svoj smisao i postale smiješne. Ali dotle æe se opirati ulasku koliko god budu u stanju.
        Recimo i u nekim ''problematiènim'' zemljama EU koje su imale kakvo-takvo neriješeno meðuetnièko ili manjinsko pitanje (Nizozemska, Belgija, GB, Italija i dr) ulaskom u EU došlo je do relaksacije. Kad si èuo zadnji put za neku akciju IRA, ETA, korzikanskih separatista, probleme u južnom Tirolu...jednostavno globalizacija potire nacionalno (nekad je to i nevolja i negativnost) ali bi u našem sluèaju to bio jedan jedini lijek.

        ___________________________________________________________________

          08-16-2017 23:19 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..dali postoji nada da ih narod zbaci ako nista drugo zog loseg i nedostojnog zivota koje ljudima pruzaju

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          08-16-2017 23:23 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..dali se mogu desiti demonstracije gladni usta ,zajebaano je kad narod ogladni

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          08-16-2017 23:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          Boza Boza is a Male
          moforaja




          Poruka: 4600
          Location: ni na nebu ni na zemlji

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Eto je na prvoj stranici ove Teme,nemoras zuriti
          Ako znas kako vodeca stranka kod Hrvata gleda na uredzenje Mostara iznesi laganice pa mozda
          neko od nas progovori koju pametnu
          Propalo je ono ja tebi,ti meni,mozda je jedan period moralo tako da bude ,sada se mora mjenjati

          08-16-2017 23:32 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
          Magistar Magistar is a Male
          moforaja




          Poruka: 2667

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od vjetar:

            ..dali postoji nada da ih narod zbaci ako nista drugo zog loseg i nedostojnog zivota koje ljudima pruzaju

          Teško. Ovo je sindrom skuhane žabe - znaš onu o žabi. Gledaj one demobilisane borce u Sarajevu, skaæu u zrak od sreæe što æe im davati nekih 200-300 km mjeseèno (a i to nije sigurno). Na šta su ljude veæ privikli, a mislim da imaju još prostora, jer ovo je tek poèetak kolapsa i pravo ekonomsko ali i pravno rasulo tek predstoji.
          Po mnogim pretpostavkamna ovo æe postati zemlja starih ljudi jer æe mladost otiæi (i veæ odlazi da se to golim okom da primjetiti - ne treba mi nitko to govoriti, svaki dan èujem netko otišao ili odlazi za par dana)....zemlja ispražnjenih sela, praznih prostora i brojnih penzionera kojima neæe imati tko izbijati mirovine.
          E tada, u malo mirnijem i depresivnijem ambijentu možda slijedi neki dogovor, ali onda ko ga jebe.
          Mislim da smo mi generacija koja je nepovratno zajebala stvar devedesetih...ka se ovaj kancer uvlaèio u organizam šutili smo kad je trebalo galamiti. Sad se možemo jebati i derati koliko hoæemo.

          ___________________________________________________________________

            08-16-2017 23:33 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
            Magistar Magistar is a Male
            moforaja




            Poruka: 2667

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Boza:

              Eto je na prvoj stranici ove Teme,nemoras zuriti
              Ako znas kako vodeca stranka kod Hrvata gleda na uredzenje Mostara iznesi laganice pa mozda
              neko od nas progovori koju pametnu
              Propalo je ono ja tebi,ti meni,mozda je jedan period moralo tako da bude ,sada se mora mjenjati

            Gledao sam ono Boza. Uglavnom teorijska razmišljanja i konstrukcvije, popraæene uhu dragim rijeèiuma: jednakopravnost, multietniènost, zajedništvo i dr...pa onda malo samohvale, malo prošlosdti a sve zaèinjheno onim doista jadnim uvlaèenjem u pakaš od ove tzv. ''novinarke'', koja imna unaprijed izdiktirana pitanja

            Uglavnom, ne vidjeh ništa konkretog što bi èovjek zapisao na papir. a možda ima nešto izmeðu redova ili nešto što mi je promaklo.

            Nego da ja tebe nešto upitam: Nije mi jasno što može Safa da u tome svemu uradi? Kao što rekoh, on je obièan graðanin Mostara, politièki imobiliziran, doduše ima taj Centar koji je ipak nevladina udruga.
            koliko sam upuæen u problematiku niti jednoj steranci u Mostaru ne pada na pamet da im on bude neki medijator ili posrednik, a obzirom da je problem Mostara malo ''veæe'' pitanje od lokalne politike on nema podrške ni u Sarajevu od bilo koje veæe stranke, pogotovo SDA, o HDZ-u da i ne govorim. Da je Hare nije politièki mrtvac to bi veæ druga prièa bila. A ovako, ostaju mu sesije po Bristolu i èekanje što æe glavni igraèi odluèiti.

            ___________________________________________________________________

              08-16-2017 23:44 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
              Magistar Magistar is a Male
              moforaja




              Poruka: 2667

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              I koliko znam, lokalni, mostaerski HDZ nema nikakvog upliva u rješavanje problema i sve je prepušteno bossu Æoviæu i središnjici, koji to koriste u globalnom dealu. Tako da je njegova konaèna.

              S druge strane lokalna mostarska SDA i centrala u Sa imaju odreðenih nesporazuma i nesuglasja oko problema Mostara i vjerujem da je tu razlog ovolikog otezanja dogovora. Na nesreæu sad se tu uplela i ova presuda Ustavnog suda vezana za opæe izbore (Dom naroda FBiH) što stvar tek sad èini još kompliciranijom.
              Po mojoj pretpostavci Mostar æe još saèekati a problemi s nastupajuæim opæim izborima iduæe godine izlaze u prvi plan. Tu æe terk biti povuci-potegni.
              Paradoksalno, ali obje streane su tu u pravu.

              ___________________________________________________________________

                08-16-2017 23:51 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
                Stari Grad Stari Grad is a Male
                moforaja




                Poruka: 10597
                Location: iza zvijezde
                pokretac teme Thread Started by Stari Grad

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                g.... mu ko Hum ko ne prepoznaje osobu u drugom redu koja prati sesiju u Bristolu : 07.gif


                  https://www.youtube.com/watch?v=aHn3d4jATBQ&feature=youtu.be&t=984

                ___________________________________________________________________
                ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
                on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                  moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
                ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
                ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
                .. dosta je vise i tebe i tvoje
                  tiranije
                ...

                08-16-2017 23:52 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
                STECAK STECAK is a Male
                moforaja


                Poruka: 3604
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Nema ,bolan,"glavni igraci",jedino ako nisi mislio na medjunarodnu (prisilu) zajednicu ,
                a ako si mislio na te igrace iz Sarajeva (SDA) ili igrace HDZ -pa nije se do njih drzalo
                kad su nas davili i jedni i drugi ,ono zajednicki , ubijali direktno (HDZ-bojovnici ) i SDA (politicari preko Hadzi/kuckica
                isturenog SDA odjeljenja)
                Safa jeste obican gradjanin ali je upravo zato jedan neobican Mostarac komu je stalo do njega.Kontas?

                08-16-2017 23:53 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
                Magistar Magistar is a Male
                moforaja




                Poruka: 2667

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od STECAK:

                  Nema ,bolan,"glavni igraci",jedino ako nisi mislio na medjunarodnu (prisilu) zajednicu ,
                  a ako si mislio na te igrace iz Sarajeva (SDA) ili igrace HDZ -pa nije se do njih drzalo
                  kad su nas davili i jedni i drugi ,ono zajednicki , ubijali direktno (HDZ-bojovnici ) i SDA (politicari preko Hadzi/kuckica
                  isturenog SDA odjeljenja)
                  Safa jeste obican gradjanin ali je upravo zato jedan neobican Mostarac komu je stalo do njega.Kontas?

                Kontam ja to. Ali i kontam kako se Izborni zakon donosi i kojom procedurom.
                Uostalom, ako æemo veæ o ljubavi, meni je više stalo do Mostara nego Safi. Ja sam izabrao ostati u njemu, a mogao sam otiæi kad god sam htio.
                Meðutim, nije to poenta. Htio bih samo èuti na koji bi se naèin ta Safina platforma (iskreno još uvijek ne znam o èemu se tu radi) mogla nekako uglaviti u Izborni zakon..i to po moguænosti ove godine...dojadio brate i Ljubo i onaj zalizani Božo.

                ___________________________________________________________________

                  08-16-2017 23:59 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
                  garinca garinca is a Male
                  rodjeni


                  Poruka: 989

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od vjetar:

                        citat od Stari Grad:

                          citat od garinca:


                        ti mene pogresno razumijes cijelo vrijeme...i ja ti tu ne mogu pomoci...ja nikada nisam rekao da jedna strana daje ustupke nego da to rade obadvije strane...ti se osjecas ugrozenim u mostaru a hrvati u drzavi...pa probajte se dogovoriti...to je moja poruka...

                        a ovo tvoje stalno citiranje cosica...culi smo to bolan vjetre hiljadu puta od tebe..samo zaboravljas da kada ti to kazes i u kontekstu koji ti koristis , to onda nije samokritika jednog srbina (cosica) , nego omalovazavanje jednog cjelog naroda od strane jednog bosnjaka koji nema trunku mjere i obzira prema na primjer srbima koji su clanovi ovoga foruma...



                      I ovo je izuzetan bezobrazluk... kakav je naèin pakovati nekom da mrzi èitav jedan narod na raèun izjave
                      o Æosiæu.... pa sami srbi tako govore o svom narodu, šta je sad, ne može neko isto to reæi jer je on
                      bošnjak, i onda on još nema obzira prema èlanovima foruma, na raèun toga, prema srbima...

                      ... golemo koji bezobrazluk i koje pakovanje ljudima... golemo... fuj. "Hrvati se osjeæaju ugroženima
                      u državi"... hoæemo malo pitati Kovaèeviæa i Pejiæa na kakav naèin se oni osjeæaju ugroženima i èime...

                      ... a znamo i iz istorije šta to znaèi kad oni koji tvrde da je jedan narod (njihov) ugrožen izlaze s takvim
                      izjavama...




                      -







                    ..Garinca ,clanovi ovog forumu ili onog tamo ,srpske ili hrvatske nacionalnosti meni jebu sve najmilije nicim izazvani i cemu je to trebam imat i neki resspekt prema tim clanovima ,jeli moj narod napravio Genocid ili su njihovi .da je moj narod napravio tolikii gencid pravili bi liste za ostrel Mulismana i ne bi nam bilo lijepo ni po evropi a ni cjelome svjetu ..a da smo pobili 8000 vrabaca cjeli svjet bi pljuvo po nama i sigurno bi nas neko kaznio za to i bili bi pljuvani naredni sto gosina a oni pobise i zaklase i djecu i zene i silovase i zapalishe i protjerase ,samo mrtvi ostavise toliki broj i ti mi nesto drzis predavanje kako je ruzno reci da srbi lazu da bi lagali ,ako nije istina ti im vjeruj ja nemam nista protiv i ako mozes predji im preko toga ako zelis i nemoj im to spominjat da ih ne bi cast povrjedio

                    .. Mumine nemoj mi bogati drzati priidike a ni moralne savjete po pitanju i jedni i drugi jer ja vrlo dobro znam sta mi misle i sta su mi mislili i jedni i drugi i 92 i 93 ,to sto ih ima normalni kao sto sam i ja i kppiko ih ima u procentima koje ja smatram da ih ima a to je samo deste posto ,da ti podvuicem ponovo ako si zaboravio i to da budem merhametli prema njima pa da ih pocastim sa tih deset posto ,ja se tom procentu uvjek izvinjajem i uvjek se klanjam ,to sto ih ima na forumu trenutno a ostala je samo bagra i bagri se nikad ne izvinjajem
                    ..Nisam ja izmislio Cosica i to je on sam rekao i napiso za svoj narod ,ja dosta puta pripadnicima moga naroda jebem Balinsku mater jer ne zasluzuju bolje ni da im se opsuje a ni da ih se nazove drugacijim imenom i jos kazem znam ja nas jebo ti nas .nemoj mi moralisat Garinca i preko mene kupiti poene kod forumski Srba i Forumski Hrvata kritikujuci mene ,nisi valjda Hamdija Pozderac ,moro bi Vjetra posrat da bi tebe potapsali po ramneu.mene nemoraju a ti zaradi na nacin na koji mislis da bi trebo i kako bi trebo ,nemoj bohgati ptreko mene i moga obraza meni upicivati moralne osude ,jer ja imam i obraza i stida kad treba i pred kime treba


                  tu pricu o ubiranju poena objesi macku i tvom ahbabu koji je stalno lansira , o rep...ja samo kazem svoje misljenje i stojim iza njega...ovo sto ti pises i na koji nacin to pises to je vrijedjanje jednog naroda...tebi na cast...toliko o tome...

                  08-17-2017 00:09 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
                  Stranica (109): « prva ... « prethodna 55 56 57 [58] 59 60 61 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Thread is closed
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com