Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Snovi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hehehehehe pa ne dobismo ga ni ja ni zmija john ........ jer se tu budim

uostalom - NEMA TA ZMIJA
fino pise u knjizi 19.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-11-2003 17:58 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Mala
Dobri duh

Poruka: 310

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:



    uostalom -
      NEMA TA ZMIJA



fantasticno smiley24.gif

06-11-2003 18:16 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
Mala
Dobri duh

Poruka: 310

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

JA ih nisam pokusavala kontolisati, ali ih uspijem rastumaciti jako dobro, na neki svoj nacin, valjda vremenom naucis, sta li, a jesi li probao to preraditi sa nekim terapeutom, jer je pravo dobar san i ponavlja se!

JA sam dugo sanjala tobogan u dvoristu pored mog i dok se ja spustam, oko mene su kao duhovi neki, ali dobri, cuvaju me.........i sanjala sam ga vrlo cesto negdje tamo do 15-16 godine i stalo.....nikad vise! Ali ga ne rastumacih nikada! A sada nem avise ni tobogana ni....

06-11-2003 18:19 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
john smith's john smith's is a Male
trudim se




Poruka: 169

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mala:


    JA sam dugo sanjala tobogan u dvoristu pored mog i dok se ja spustam, oko mene su kao duhovi neki, ali dobri, cuvaju me.........i sanjala sam ga vrlo cesto negdje tamo do 15-16 godine i stalo.....nikad vise! Ali ga ne rastumacih nikada! A sada nem avise ni tobogana ni....


cuvali te od zmije na dnu tobogana 35.gif

06-11-2003 18:39 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
Mala
Dobri duh

Poruka: 310

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

02.gif ja


ali vidis ni meni te zmije i ostali gmazovi nista nisu mogli....nista 10.gif

06-11-2003 18:44 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
john smith's john smith's is a Male
trudim se




Poruka: 169

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e nije to obicna zmija,
vise kao ona Tanina 10.gif

06-11-2003 18:46 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hej ovo bi se moglo dvosmisleno shvatiti 19.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-11-2003 18:53 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
john smith's john smith's is a Male
trudim se




Poruka: 169

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mislio sam na onu sto si je nosio u ruci 35.gif

06-11-2003 18:56 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

aha, e onda ok 11.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-11-2003 18:56 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mada bi se i to moglo dvosmisleno 19.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-11-2003 18:57 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Mala
Dobri duh

Poruka: 310

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

postaje i "trosmisleno"...... 04.gif

06-12-2003 02:11 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
Joki
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne znam jel ima ko snove (halucinacije) kao ja sto imam.

tesko mi je i objasniti, ali probat cu

ne cesto ali mozda svake druge sedmice budim se i vidim stvari. ovo traje mozda svega 5 do 10 sekundi. okrecem glavu i gledam na stolicu vidim siluetu kako neko sjedi, ustajem se palim svijetlo, nema nista.

znam da sam budan, jer sam ustao i sjedim na krevetu, znam da ne sanjam, jel vidim svoju sobu, ali nekako mi cudno jel vidim jos jednu osobu tu zenskog pola na stolici sjedi, ona mi se pojavljuje cesce, ponekad vidim slijepe miseve, cak sam jednom ih i otjerao u toj kratkoj halicunaciji od 5 do 10 sekundi, ali cim prodje tih 10 sekundi, vracam se u realnost, ono ko eh evo tek sad sam se stvarno probudio,(ali ja evo vec tih 10 sekundi stojim i pokusavam odluciti jel ovo realnost ili iluzija) do sad sto se sjecam vidio sam slijepe miseve, djevojku tu kojoj nisam jos vidio lice, vidio sam leptire, ptice, razno cvijece i drvece, neka cudna bica, koja nemogu ni objasniti.

inace sam kao manji imao tenzije da ustanem i da hodam u snu, otkljucavam vrata, vadim stvari iz frizdera itd..

ovakve halucinacije/snovi su mi se poceli dogadjati kad mi je bilo oko 12 godina, nisu se produzile vremenski, nisu se izmjenile ni u kojem slucaju, ovo mi se ne desava svakodnevno niti kad sam budan (kao sto imaju bolesnici koji pate od sizofrenije vec samo kad spavam i probudim se, razmisljo sam, da to ja ne sanjam i probudim se i mozak nemoze da procesuje stvari tolikom brzinom pa ono sto sam sanjao prelazi u realnost tih jednih 10 sekundi dok se mozak ne probudi, ko zna, uglavnom tako ti je to

da li se ikom ikad desilo nesto slicno

06-12-2003 11:49
tarik


Poruka:
Location: New Amsterdam

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

06-12-2003 15:00 tarik is offline Pregledaj poruke od tarik Dodaj tarik u listu prijatelja
Joki
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

obrisite ovog arapa


nema veze sa temom


kakav je ovo bezobrazluk 08.gif

06-12-2003 15:13
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Joki trehni mu jednu cvoku za mene 05.gif
Pusti ba Tarika, vidis da je neozbiljan nije on ko mi 01.gif

Kise ti veceras napise svoje snove 11.gif

06-12-2003 15:56
Mika Mika is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 310

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cesto sanjam, u pola noci me i probude ti snovi (narocito ako je nesto ruzno), ali ujutro nema teorije da se sjetim sta sam sanjala. Sto me to nervira. Ili ako sanjam nesto, a sat zvoni 08.gif a san doooobar, pa sve zatvaram oci, ne bi li se nastavilo.
Inace nemam nekih stalnih, istih snova.

Najsmjesnije mi je kad se nesto desi, cujemo neku vijest od prijatelja, rodbine. Odmah ide komentar moje mame "E, znala sam ja da ce nesto biti, sanjam ti ja nocas....." Uvijek su joj snovi nakvo predskazanje(jel' se ovako kaze). I nikad ne da da joj pricamo sta smo sanjali. 21.gif

___________________________________________________________________

    06-12-2003 16:46 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sinoc sanjam da sam i ja poso na expediciju sa edom kuglom zdenom i gafom.
    a sto je hladno gore burazeru
    bbbrrrrrrr

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-12-2003 17:08 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    First Lady First Lady is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1404
    Location: NY

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja se svojih snova nikad ne sjecam 16.gif

    ___________________________________________________________________
    Live, and let LIVE!!!

    06-12-2003 20:34 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
    First Lady First Lady is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1404
    Location: NY

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Joki:


      ali nekako mi cudno jel vidim jos jednu osobu tu zenskog pola na stolici sjedi, ona mi se pojavljuje cesce...



    kako kazu ono

    sto je babi milo, to joj se i snilo 23.gif

    nemoj sada po meni ko po onom gore
    bicu fina... see 11.gif

    ___________________________________________________________________
    Live, and let LIVE!!!

    06-13-2003 04:55 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
    tekija2 tekija2 is a Female
    carica decembra '03


    Poruka: 1116

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nema mi nista mrze sanjati ruzne sne u vezi moje djece,nedavno sanjam da mi se sin udusio gluho bilo kad nisam skrenula u snu. Vjerovali ili ne da sam se placuci probudila i sva sretna sto je to bio samo ruzan san. 21.gif

    ___________________________________________________________________
    ZaGuzicu.gif

    06-13-2003 07:42 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
    Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com