Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Covjek » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mala
Dobri duh

Poruka: 310

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kitasepita:

        citat od Mala:

          citat od kitasepita:

        i ne zapocinjati nijedno poznanstvo s osmijehom.

        .


      ovo me je sokiralo......kakvo je objasnjenje...ili je mozda greska u tipkanju


    lako je pruziti osmijeh kad vidim da imam radi koga
    a vide li drugi da sam ovako srdacna kakva i jesam od pocetka, lako mogu zloupotrijebiti sve.
    i taj dio njegove filozofije mi nije nimalo lako izvesti, a on je genije za to i ne mogu reci da se zeznuo u zivotu.

Zanimljivo 01.gif
Mogu ti reci da me je ovo zaintrigiralo pravo!
Ima nesto u tome, jer i ja sam vrlo slicna, pristupam otvorena srca, sto i nije dobro, zeznam se nekada.........ali bas zbog tog otvorenog srca i osmejah sam upoznala puno dobrih i dvnih ljudi koje ne bi mjenjala ni za sta na svijetu!
Ali misim isto tako da se tu mozda krije i neki strah.......zar ne? Jer bolje je prici nekome "nacomrdjen" pa onda vidjeti isplati li se tome covjeku dati povjerenje ili osmjeh!

06-25-2003 11:41 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
Mala
Dobri duh

Poruka: 310

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Asja:

    Nikada se ne bi mijenjala radi nekoga, .


nikad ne reci nikad


Da mi je neko prije, 10 godina, rekao da cu napraviti neke stvari koje sam napravila......nasmijala bih mu se u lice 04.gif ....i to kako!

Cudni su putevi gospodnji!

06-25-2003 11:43 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma jesu, ali ja ti opet kazem, ne bi radi druge osobe. Isto tako, ne bi ni ja mijenjala nekoga, odakle mi to pravo?!

Znam to, iskusila sam vec. 23.gif

06-25-2003 12:12 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:17.

06-25-2003 12:15 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A reci mi

zasto da me mijenja ako me voli takvu ili ja njega?


Opet kazem, ne mijesam sazrijevanje (zivot) i mijenjanje.

06-25-2003 12:17 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:17.

06-25-2003 12:22 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma ja, kako ko doduse.


I ja sam osam godina u braku, bez promjena 23.gif

06-25-2003 12:25 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:18.

06-25-2003 12:28 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
Asja
Ruzica



Poruka: 337

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja napravim premjestaj u stanu! 12.gif

06-25-2003 12:29 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:18.

06-25-2003 12:31 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2959
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A belaja 35.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      06-25-2003 12:31 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      Asja
      Ruzica



      Poruka: 337

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od hanka kafanka:

        ma bona tek si 8god u braku
        jos su kod tebe medeni bogu fala
        ali kad dodju jebeni 21.gif 21.gif 21.gif


      MIslis da su medeni? 29.gif

      06-25-2003 12:33 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1119

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      -

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:18.

      06-25-2003 12:34 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      Joki
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ovo je jedno pitanje koje je nemoguce odgovoriti, jel svaki covjek je covjek za sebe, i on samo odlucuje sta ce i kako ce.

      zato nemogu ni diskutovati

      06-25-2003 12:37
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1119

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      -

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:18.

      06-25-2003 12:38 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      Joki
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od hanka kafanka:

        pa i nemoj haj ti tamo
        gdje ne trebas mozak koristit 35.gif 35.gif



      vidis, upravo ono sto sam rekao u svom gornjem postu.

      06-25-2003 12:40
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1119

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ~

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:19.

      06-25-2003 12:42 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      Joki
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nebi hanku promjenio ni da mi zlato daju

      06-25-2003 12:44
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1119

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      -

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:19.

      06-25-2003 12:47 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      Joki
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od hanka kafanka:

        pa ti sreco hanku ne posjedujes 35.gif
        a sta ces mjenjat snadji se ako vec nemas 35.gif



      u fazi sam snalazenja

      samo mi je krivo sto volis da te neko posjeduje

      ja inace volim slobodne zene, da im pruzim jos vise slobode

      06-25-2003 12:53
      Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com