Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » je li moguce varati i voliti istovremeno » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119
pokretac teme Thread Started by hanka kafanka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

[

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:48.

06-25-2003 21:13 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
rimda rimda is a Male
raja




Poruka: 1827
Location: BULEVAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma kakvi, nikom ni rijeci, znas neme.....

___________________________________________________________________
38.gif Admir Stupac 38.gif

06-25-2003 21:18 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
pentatonika pentatonika is a Male
puter


Poruka: 99
Location: stala

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zivim u takozvanoj otvorenoj vezi sto znaci da se "varamo" uzajamno i sa odobrenjem od strane partnera, i samo na pocetku nase veze (skoro 5 G) smo imali problema oko varanja i ljubomore, ali na moju i njenu radost se to i smirilo :)))
Zena sa kojom trenutno zivim, meni odobrava i druge veze pod nekim odredjenim uslovima isto kao i ja njoj, za nju ne mogu da kazem (ne zelim da znam) ali ja trenutno imam pored nje jos dvije "veze" od koih je jedna platonski a druga i ovako i onako :))) Svaka zna za drugu/trecu ali isto i svaka zna gdje se ja svaki put vracam kuci, ali se ne znaju medjusobno i bolje tako jer nikad se ne zna kad ce kojoj neka glupost pasti na pamet . Nikad u zivotu nisam bio vjeran i nikad i necu biti jer ne vidim razlog za vjernost, zeni kojoj se uvjek vracam sam vjeran, samo po tom pitanju sto uvjek dolazim kuci (jedan od njenih uslova) i sto nam cerka ne primjeti nista kakav mi sexualni zivot vodimo (opet njen uslov). I odkad smo postavili neka pravila vise skoro da nemamo problema...............
Ne znam ali mislim da je ovako bolje i iskrenije nego da, kao sto to rade 80% moje raje, se prcam sa nekom komsinicom i pet minuta kasnije ode zeni i ono "ja tebe volim, ti si mi najbolja .......) Ono dan/noc suncanice na ocima da im zene ne primjete gdje gledaju i te fore :))

Varati i voliti istovremeno je za mene nesto sasvim normalno cak i prirodno, i uzivam i jedno i drugo............................... 01.gif 01.gif

06-25-2003 21:20 pentatonika is offline Pregledaj poruke od pentatonika Dodaj pentatonika u listu prijatelja
rimda rimda is a Male
raja




Poruka: 1827
Location: BULEVAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma vratice se Tursko doba meni se to cini, istina malo modificirano, jer sad ce i zene moc imat

    sestoricu
...Neka valja bice interesantnije 27.gif

___________________________________________________________________
38.gif Admir Stupac 38.gif

06-25-2003 21:23 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119
pokretac teme Thread Started by hanka kafanka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:49.

06-25-2003 21:38 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
rimda rimda is a Male
raja




Poruka: 1827
Location: BULEVAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

NE LAZI !!!!!

___________________________________________________________________
38.gif Admir Stupac 38.gif

06-25-2003 21:43 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119
pokretac teme Thread Started by hanka kafanka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:49.

06-25-2003 21:44 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
rimda rimda is a Male
raja




Poruka: 1827
Location: BULEVAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa je li tako ili nije, haj nek malo GORI ~300~

___________________________________________________________________
38.gif Admir Stupac 38.gif

06-25-2003 21:49 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119
pokretac teme Thread Started by hanka kafanka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 01-02-2006 u 01:49.

06-25-2003 21:55 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
rimda rimda is a Male
raja




Poruka: 1827
Location: BULEVAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a sto bi tana znao rec "a `ta nece"

___________________________________________________________________
38.gif Admir Stupac 38.gif

06-25-2003 21:57 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
seki seki is a Male
proplivo




Poruka: 19
Location: Chapljina

Angry Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eto nema me par sahata i odmah nekakvi ISPADI, ko ga kome ovde i ja bi to malo nekome...... 27.gif

___________________________________________________________________
http://www.jugoslavija.com/img/slikadana/tito_s.jpg

    ZNAJ DA JE KRAJ
      I VISE SE NE VRACAJ !!!!

      06-25-2003 22:53 seki is offline Pregledaj poruke od seki Dodaj seki u listu prijatelja
      kitasepita
      SexNepoznat

      Poruka: 56

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ovo o cemu pentatonika prica nije nikako varanje, pa ja odgovor smatram profulanom temom, ali eto mozemo autoru dati za utjehu da se nazove produbljivanje orginalne teme.
      jer kako nesto moze biti varanje ako je dogovor???

      idemo dalje za iste pare

      moram da aplaudiram vas dogovor. ako vama odgovara, onda imate super rijesenje. naravno da je bolje to nego ono sto imaju parovi s duplim moralom, gdje se laze i petlja, a svasta se desava iza cose. po belaju jos carsija zna sta on njoj radi iza ledja, a i sta ona njemu radi iza ledja, a njih dvoje isto dvoje naivinih slikara oboje ubijedjeni da ono drugo ga ne vara. ona misli on njoj vjeran, on isto tako misli ona njemu. a mogli bi jos veci dozivljaj imati da udare orgije ili idu skupa na swing partyje

      po mom misljenju ljudske emocije su toliko komplikovane i ne mogu se kategorisati i odluciti da ne postoje iznimke. naravno da postoje iznimke (i nije ih malo) gdje se voli i imaju druge osobe sa strane, tako da ne znam zasto uopste polemisemo.

      druga je stvar da se pitalo licno i direktno da li mozemo voljeti i varati voljenog partnera s kojim smo sretni.

      tad bih ja MOzda dala drugi odgovor, ali ........... nista ne garantujem

      06-25-2003 23:20 kitasepita is offline Pregledaj poruke od kitasepita Dodaj kitasepita u listu prijatelja
      Mala
      Dobri duh

      Poruka: 310

      RE: je li moguce varati i voliti istovremeno Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od hanka kafanka:

        Evo procita naslov u novinma a mislim da je doro za prodiskutovati


        Je li moguce varati i voljeti istovremeno??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Da!


      odo sad citati sta dalje pise 02.gif

      06-25-2003 23:38 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
      Mala
      Dobri duh

      Poruka: 310

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Vuka - Mili:


        Kako bi se osjeco/la da saznas da te partner/ica vara (a mislio/la si da te voli)?
        Kakva bi reakcija bila?


      drama.......totalna

      06-25-2003 23:39 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
      rimda rimda is a Male
      raja




      Poruka: 1827
      Location: BULEVAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kratko jasno i sazeto, bravo mala, a ne ko neki sve nesto okolo kole...........

      ___________________________________________________________________
      38.gif Admir Stupac 38.gif

      06-25-2003 23:39 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
      Mala
      Dobri duh

      Poruka: 310

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od kitasepita:


        po mom misljenju ljudske emocije su toliko komplikovane i ne mogu se kategorisati i odluciti da ne postoje iznimke. naravno da postoje iznimke (i nije ih malo) gdje se voli i imaju druge osobe sa strane, tako da ne znam zasto uopste polemisemo.

          druga je stvar da se pitalo licno i direktno da li mozemo voljeti i varati voljenog partnera s kojim smo sretni.

        tad bih ja MOzda dala drugi odgovor, ali ........... nista ne garantujem


      opet se slazem s tobom....ovo postaje zabrinjavajuce 27.gif ...sala 02.gif

      Meni nije jasna jedna stvar, zasto je miskarcu "dozovljeno" , ovo je uvjetno receno i namjerno je pod znacima navoda, da prevari , onako beze veze, bez ikakvih emocija, usputno, a zeni ne 13.gif
      Ali sva sreca, dosla su druga vremena, gdje su se neke stvari obrnula za ....milion stepeni! I bas mi je drago!
      Jer, sta znaci varanje..........ako u jutro nemam osjecaj krivice, ja za sebe, koji je neovisao o bilo kome drugome, a navodno sam noc prije napravila belaj, o kome carsija ne zna nista, jer nije javno, onda mi je to udure, ali ako me u jutro drama boli glava od svega, ako bi se najradje......ma neznam pokrila dekom po glavi i izbrisala gumicom cijlei dan prije...e onda ima materiajal za razmisljanje.....odnosno vaganje da li je taj neko koga sam "prevarila" vrijedan ili nije vrijedan!

      I stvar druga, obisno oni ljudi koji odrijesito kazu NE ili kako meni cesto znaju reci:"daj se smisli vise s kim si ili ko ti se uopste svidja"??????........su obicno ljudi koji nisu metlom mahnuli ispred svojih vrata....nikada.....a i da bi mahnuli, hebi ga ne mogu, jer tog momenta dok sjede pored mene, su u paru.......kao sretnom ....sta li??????

      daj boze da iko skonta sta sam ja ovdje htjela reci...........ali mrsko mi sada ponovo i fino pisati 04.gif

      06-25-2003 23:50 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
      Mala
      Dobri duh

      Poruka: 310

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od rimda:

        Kratko jasno i sazeto, bravo mala, a ne ko neki sve nesto okolo kole...........


      hvala



      hebi ga..........prokleti blizanac 35.gif



      ali ko prizna.................... 27.gif

      06-25-2003 23:51 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Mala:

            citat od Vuka - Mili:


          Kako bi se osjeco/la da saznas da te partner/ica vara (a mislio/la si da te voli)?
          Kakva bi reakcija bila?


        drama.......totalna


      Jasta je nego drama - sto bi Mostarci rekli hatma 05.gif

      06-25-2003 23:59
      rimda rimda is a Male
      raja




      Poruka: 1827
      Location: BULEVAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nisam puno skonto ali sto je bilo fino citat ko LELEJSKA GORA...

      ___________________________________________________________________
      38.gif Admir Stupac 38.gif

      06-26-2003 00:00 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
      Profesionalac Profesionalac is a Male
      ne more meda


      Poruka: 32

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hahahah, hatma jasta 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Druze dok sam se budio,ukrali su moju mladost moje ludilo...

      Jebo moral, hocu oral !!

      06-26-2003 00:01 Profesionalac is offline Posalji Email za Profesionalac Pregledaj poruke od Profesionalac Dodaj Profesionalac u listu prijatelja
      Stranica (10): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com