Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Zivot je cudo . » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello
pokretac teme Thread Started by Ferrari

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sandra sad me interesuje sto " skoro " 01.gif

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

07-29-2003 20:20 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-27-2006 u 15:08.

07-29-2003 20:25 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a zato Feerari

sto ja sve to malo slabije pratim

ne znam sta je ko reko i kada i gdje........

ono nisam bas sigurna,pa da se ne zaljecem

nije skroz moj teren 05.gif

___________________________________________________________________






          07-29-2003 20:32 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          Ferrari Ferrari is a Male
          mister foruma '03, '04




          Poruka: 1841
          Location: Maranello
          pokretac teme Thread Started by Ferrari

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma sta ces moja sandra , nisam ti ni ja neki veliki politicar ,
          a niti sam ovu temu otvorio da bi se nadmudrivali oko nje .

          Zelio sam da cujem misljenje raje o tome , jesu li
          zato da se pocne okrecati ka radu i prosperitetu ,
          jesmo li konacno poceli govoriti u prvom licu jednine ,
          ili je jos uvjek vaznije prvo lice mnozine.

          ___________________________________________________________________
          Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

          07-29-2003 20:39 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10252
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          opterecenost je izgleda .........ocigledna

          ___________________________________________________________________






                  07-29-2003 20:55 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  Husinica Husinica is a Female
                  avenija kruzno




                  Poruka: 125
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  halo Ferari
                  nemoj da bi ti palo na pamet da mene stavljas u te koji se izrazavaju u prvom licu mnozine
                  igrom slucaja ja sam na to alergicna
                  a (opet cudnom slucajnoscu) ova prva lica jednine sto se boris za njihova prava
                  sva nekako pripadaju istom licu mnozine

                  buduci da deen ima, po tvom misljenju neka manje evropska krvna zrnca, morat cu te obavijestiti da decko svira pop, onakav kakav je sad u cijelom svijetu u trendu
                  spominjanje Semse S., koja nema nikakve veze sa pricom, samo dokazuje da se tebi ne radi o umjetnosti nego o krvnim zrncima

                  ma bola bas me briga za obehle nizerazredne pjevace sa terase i za obehle bivse filmadzije, sto su propukli od speedbola ("crta belog-crta zutog")
                  mene ce u Evropu odvesti mladi, pametni ljudi, kakvih u BiH ima mnogo; odvest ce me, na primjer Faruk, mladi dizajner koji se krece u kolicima jer ga je ranio snajper...onih sto ih nije lijepo spominjati...on radi odlicne stvari, napravio je takav TV spot za akciju sakupljanja novca za gradnju spomenika u Potocarima...da Kusta moze o tome samo sanjati
                  jer umjetnost IPAK ima veze i sa srcem, i sa moralom, i sa obrazom
                  zanatlijama eno anamo carsije
                  nek cucnu sa svojim alatkama, pa ko naleti nek ih unajmi

                  07-29-2003 21:07 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
                  hanka kafanka
                  carica, gaborka i prva nanulasica

                  Poruka: 1119

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  .

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-27-2006 u 15:09.

                  07-29-2003 21:14 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
                  Ferrari Ferrari is a Male
                  mister foruma '03, '04




                  Poruka: 1841
                  Location: Maranello
                  pokretac teme Thread Started by Ferrari

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Husinice nerado ulazim u rasprave , a pogotovo sa zenama 01.gif
                  Ali ti si mi izgleda neki tvrd orah , i izgleda da cu ovaj put to morati.

                  Deen , po tebi svira neki Evropski Pop 27.gif ,
                  haj mi molim te definisi taj Evropski Pop , po cemu
                  je to Evropski a ne recimo Americki , i sta je u stvari
                  to Evropski Pop.

                  Ono deriste nalakiranih noktiju , ( koji ima djevojku koja zivi u Californiji ) 21.gif
                  Zna se cijom je zaslugom dospio onde gdje je dospio ,
                  Vjerovatno znas bolje od mene ko mu se u familji bavi politikom.

                  Semsa se vratila u Sarajevo , i raja su je docekala sirom otvorenih ruka ,
                  raji nije smetalo sto je ona snimila nekoliko albuma sa Juznim Vetrom na cistoj
                  Ekavici , i sad se prodaje kao neki veliki Patriota .
                  Dok se Kusturici zamjera sto zivi tamo gdje zivi , a nikad u svom zivotu nije
                  koristio ekavicu.


                  Nije mi jasno kakva ti krvna zrnca spominjes , ne mislis vljda da mi je Emir nesto u rodu. 13.gif


                  Nemoj mi molim te pocinjati sad s tom pricom , i spominjanjem
                  invalida , nemojmo se ovde igrati sa tudjom nevoljiom .
                  I na racin tih nesretnika pokusavati skupljati neke poene na forumu.
                  Ne mozes me ubjediti da ti je tog Faruka vise zao nego meni ( osim ako ti je familija ).
                  Vjeruj mi zao mi je svih invalida , zao mi je svih majki koje su
                  ostale bez svojie djece , ne poznam Faruka licno ali zelim mu
                  jos vise uspjeha u zivotu , i fala bogu pa se nije predo u zivotu
                  i pokusava da ostvari nesto svojom snagom i voljom.


                  A sto se tice zanatlija :

                  Evo ja sam zanatlija , zavrsio sam srednju gradjevinsku skolu ,
                  trenutno zivim " vani " nisam nikad iso na fakultet ,
                  i ne stidim se toga.
                  Ja radim po 200 sati mjesecno u firmi , i mogu ti reci da sam
                  zadovoljan sa svojim zivotom , ne bi semijenjao ni skim.
                  U firmi me svi postuju , od sefa pa do zadnjeg radnika, i
                  nemam ni s kim problema.
                  Ja sam zanatlija i toga se ne stidim ,
                  i draze mi je to nego biti neki propali student ,
                  ili pokusavati glumiti nekog kriticara umjetnosti po forumu ,
                  a da mi se pri tom pola raje ismijava , i pita pa koliko je
                  to on fakulteta zavrsio , pa mi je nako pametan.


                  Husinice evo ja ti ispisa citavu moje biografiju ,
                  haj sad ziva bila napisi nam s koje si to ti fakultete zavrsila ,
                  i sta mislis imali iko na foumu pravo na misljenje osim tebe ?

                  I nemoj misliti da sam ja jedan od njih ,
                  pokusavam samo biti realan i nista vise.

                  ___________________________________________________________________
                  Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                  07-29-2003 21:43 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                  Husinica Husinica is a Female
                  avenija kruzno




                  Poruka: 125
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od hanka kafanka:

                    ama vise i ti i tvoja umjetnost

                    de brate reci ko si i koliko ti je godina

                    ako do sad nisi uspjela nes nikad

                    ili mozda hoces da se promoviras preko foruma


                  nemam obicaj da se raspravljam sa sredovjecnim kafancurama
                  haj ti fino na erotiku
                  tamo si najpametnija, a i nema ti mene

                  07-30-2003 11:07 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
                  Husinica Husinica is a Female
                  avenija kruzno




                  Poruka: 125
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ferari
                  slobodno ti udji sa mnom u raspravu, bez obzira na svoje musko sovinisticke furke zobg kojih ne vjerujes da zene imaju mozak
                  ili nisi nista shvatio od mog prethodnog posta
                  ili se pravis da nisi shvatio

                  da ne bismo tabirili ove teme sto ti malo teze idu
                  cini mi se da ti deen najvise ide na zivce zato sto ima ko neki homoseksualni image
                  tu ti, ko i sa onim macho shovinizmom, stvarno ne mogu pomoci

                  drugo, faruka sam spomenula kao odlicnog umjetnika koji radi uprkos nevoljama
                  ali ni to nije bitno
                  nemam nista protiv radnika i zanatlija, i opet nisi shvatio da to nije bilo bukvalno receno
                  ali imam puno protiv agresivnih i nadobudnih mediokriteta kojima malo treba da ispolje svoju zavist, mrznju i netrpeljivost
                  al super je to
                  pravite se pametni i pretvarajte se da imate svoje misljenje ovdje
                  u vasim malim zivotima sigurno vas niko i ne pita za njega

                  Od mene ti je Ferari najiskreniji savjet
                  ne pokreci teme koje te intelektualno prerastaju
                  doci ces u situaciju da gubis zivce u raspravi
                  u kojoj nemas ozbiljnih argumenata
                  okoja nam je to

                  07-30-2003 11:18 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
                  obrisana
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Husinica:

                        citat od hanka kafanka:

                      ama vise i ti i tvoja umjetnost

                      de brate reci ko si i koliko ti je godina

                      ako do sad nisi uspjela nes nikad

                      ili mozda hoces da se promoviras preko foruma


                    nemam obicaj da se raspravljam sa sredovjecnim kafancurama
                    haj ti fino na erotiku
                    tamo si najpametnija, a i nema ti mene


                  Husinice , mislim da si pretjerala
                  sa ovim "sredovjecna kafancura"

                  07-30-2003 11:58
                  obrisana
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od tana:

                    i obojica su stekli slavu na "vrucim djevrecima", da bi kasnije pljuvali po istima i zaboravili odakle su i sta su.

                    brega - ista govna


                  potpuno isto je i moje misljenje

                  10.gif 10.gif 10.gif

                  07-30-2003 12:06
                  Frida Frida is a Female
                  puterica




                  Poruka: 109

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ne znam narode, Kusturicu nisam u biti nikada volila kao rezisera, nisu mi se svidjali njegovi filmovi (uhhhh nemojte me odma napadati, ovo je stvar ukusa 05.gif ), nije mi se jedostavno svidjela njegova (bar prijeratna) konstantna tematika sa ciganima. Ali opet to je moje misljenje.
                  E sad, da je lajao, lajao jeste.... kao i mnogi... Licno mislim da ce napraviti ovu premijeru, jer ima za to muda. Kako ce proci, vidjecemo, samo sam pricala sa dosta sarajlija koji su bili ovdje i koje sam srela poslije njegovih izjava, i komentari nisu bili bas sjajni. Kusturica jeste umjetnik, i ako ne volim njegov rad, ko sam ja da ocijenjujem, nisam kriticar. Ali rijeci recene og kusturice bole sigurno sve sarajlije vise nego granate kojima su ih gadjale "nesarajlije", jer su nade polagane u te javne licnosti, htjeli oni to ili ne. Svi su ih slusali da kazu nesto pametno, pa kad su vec u tom bijelom svijetu, da iskoriste to i skrenu paznju na taj njihov rodni grad. On to nije ucinio, nego upravo suprotno. I to mu mnogi zamijeraju. Bosna jeste mala, nemocna drzavica, ali to ne znaci da bilo koga mora prihvatiti nazad. Ako vec politicare "mora" radi "mira" i medjunarodne zajednice, Kusturicu ne mora. Mislim da je Danis dokazao da nije samo Kusturica ono sto vrijedi u filmskoj oblasti, u BH. Dolaze mladi ljudi, svjeza krv, pustimo ih da se pokazu. Film "Remake" nisam gledala cisto sto sam cula da je jako tezak, sa puno ratnih scena, tako da se nisam usudila. Mada kazu da je dobar, znaci imamo bar jos jednog kvalitetnog rezisera.
                  Sto se tice muzicara, ne treba ni govoriti da je BH scena dala neke od najboljih muzicara u exYu. Jedan Bebek ili Colic se ne mogu porediti ( i bilo bi glupo) sa recimo Deenom ili Leom ili sta ti ja znam. To su bila druga vremena, ali pustimo ove mlade da progovore, svjesni su "kompleksa" manje vrijednosti u odnosu na veterane, pa ne bi ih djaba imitirali! Previse zivimo u proslosti, pa ove nove i ne cujemo. Deena ne volim, ali je cinjenica da je momak "skinuo" danasnji recept za uspjeh, dakle igraj na homoseksualnost, to danas prolazi. Pa pogledajte samo danasnje svejtske tinejdzerske idole: Take That i njima slicni.. Sve sami homici (skoro, cast izuzetcima), dok smo se mi "lozili" na npr. DuranDuran (jedan "tipicni" tadasnji boy band). Ko mu je babo, sta koga briga, mnogima, i manje poznatim, vise u zivotu pomogne prezime i ime oca, rijetki su oni koji steknu ime za sebe.
                  A sto se tice Zelje Samardzica i ekavice, samo jedno pitanje: Zdravko Colic, sarajlija koji se je prije kijamet godina preselio u Beograd, jos ga je ne cuh da pjeva ili prica ekavicom, dok su nr. Neda Ukraden ili taj Zelja naucili ekavicu u treptaju oka! Cak ni taj Nele nije usojio ekavicu, slusala sam intervju s njim ovo ljeto, prema tome ni taj Zelja nema opravdanja!

                  Bez obzira sto je ta Bosna i Hercegovina mala, ne mora bas sve da bude po principu bolje ista nego nista.

                  07-30-2003 12:07 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
                  Aleksandra Aleksandra is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 10252
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ova me prica vec zhesce nervira

                  ne volim vrijedjanja

                  mislim da nije ni tema s glave

                  za to.



                  ali me isto i nervira ova prica homoseksualci ..........

                  21.gif 21.gif 21.gif 21.gif

                  predrasude,predrasude...........

                  eno sam fino otvorila temu na psihologiji

                  al nemate kad tamo curnut ,izgleda




                  a najvise me nervira sto ste izpolitizirali sve ovo 21.gif 21.gif











                  a Hanka Kafanka je daleko od sredovjecne kafancure

                  jedna divna zena,majka troje djece,koja zivi svoj,a ne tudji zivot

                  nigdje ne pishe da nas sve iste stvari moraju vozati 21.gif 21.gif

                  ___________________________________________________________________






                          07-30-2003 14:14 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                          Frida Frida is a Female
                          puterica




                          Poruka: 109

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Da se razumijemo Sandra, nemam ja nikakve predrasude prema homoseksualcima, ali priznajmo da je to danas najvise trend. Licno poznajem ih nekoliko, koji su homoseksualci / lezbejke svoj cijeli odrasli zivot i zivjeli tako kada je to bilo vise nego tabu tema. I sami oni misle da je danas, bar u ovim "estradnim" krugovima to vise odraz mode nego stvarna naklosnost istom polu. To je bila moja poenta, bez namjere da ikoga uvrijedim. Ako jesam, zao mi je.... A i pocelo je paralelom politike, sta je ko pricao i sta ko moze i gdje. Sta u nas danas nije politicko pitanje?

                          Protiv vrijedjanja jesam i mislim da je ona recnica upucena hanki bila krajnje neukusna i nepotrebna.

                          Ali ovo nije tema, nego reko samo da mi se ne izijetis bezzeze 33.gif

                          07-30-2003 14:43 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
                          Aleksandra Aleksandra is a Female
                          moforaja




                          Poruka: 10252
                          Location: Mostar

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Frida 33.gif

                          nisam ni procitala tvoj post skroz

                          samo letimice 29.gif [nabila si ga pravo 05.gif ]


                          ja imam pa bar jedno 20 gej prijatelja i prijateljica

                          i nemam problema s tim sekunde

                          a nemam pojma,na sta se danas estrada puca

                          ja sam ostala nekako s ovim veteranima estrade 05.gif

                          ___________________________________________________________________






                                  07-30-2003 14:54 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                                  Frida Frida is a Female
                                  puterica




                                  Poruka: 109

                                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                  Nisi jedina 33.gif

                                  Ali ima dobrih pjesmica sto se vrte po kaficima, eno taj neki Toshe (nije "nash", ali more), razvaljuje. Ja ti sjedim na poslu i slusham ovaj Tuzlanski radio slon (nema nikakav mostarski na netu), pa sam ti plaho "upucena" u estradna zbivanja 04.gif .

                                  Inace su veterani zakon!

                                  Evo da sama stavim ovaj znak, da se sama udarim po prstima:

                                  TemaMomci.gif

                                  07-30-2003 15:00 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
                                  hanka kafanka
                                  carica, gaborka i prva nanulasica

                                  Poruka: 1119

                                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                  .

                                  broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-27-2006 u 15:10.

                                  07-30-2003 16:00 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
                                  Ferrari Ferrari is a Male
                                  mister foruma '03, '04




                                  Poruka: 1841
                                  Location: Maranello
                                  pokretac teme Thread Started by Ferrari

                                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                      citat od Husinica:

                                    Ferari
                                    slobodno ti udji sa mnom u raspravu, bez obzira na svoje musko sovinisticke furke zobg kojih ne vjerujes da zene imaju mozak
                                    ili nisi nista shvatio od mog prethodnog posta
                                    ili se pravis da nisi shvatio

                                    da ne bismo tabirili ove teme sto ti malo teze idu
                                    cini mi se da ti deen najvise ide na zivce zato sto ima ko neki homoseksualni image
                                    tu ti, ko i sa onim macho shovinizmom, stvarno ne mogu pomoci

                                    drugo, faruka sam spomenula kao odlicnog umjetnika koji radi uprkos nevoljama
                                    ali ni to nije bitno
                                    nemam nista protiv radnika i zanatlija, i opet nisi shvatio da to nije bilo bukvalno receno
                                    ali imam puno protiv agresivnih i nadobudnih mediokriteta kojima malo treba da ispolje svoju zavist, mrznju i netrpeljivost
                                    al super je to
                                    pravite se pametni i pretvarajte se da imate svoje misljenje ovdje
                                    u vasim malim zivotima sigurno vas niko i ne pita za njega

                                    Od mene ti je Ferari najiskreniji savjet
                                    ne pokreci teme koje te intelektualno prerastaju
                                    doci ces u situaciju da gubis zivce u raspravi
                                    u kojoj nemas ozbiljnih argumenata
                                    okoja nam je to



                                  Husinice u redu je ja sam vaki , ja sam naki OK
                                  Valjda se iz nasih postova vidi kakav je ko .

                                  ___________________________________________________________________
                                  Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                                  08-02-2003 23:35 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                                  hanka kafanka
                                  carica, gaborka i prva nanulasica

                                  Poruka: 1119

                                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                  ..

                                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-27-2006 u 15:10.

                                  08-02-2003 23:37 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
                                  Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                  Postavi novu temu Odgovori
                                  Go to:
                                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com