Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » ***ko odrasli ljudi*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Hamsha Hamsha is a Female
gusterica




Poruka: 845
Location: Penn Alps

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od fenomeno:

    Drago mi je sto su se glave ohladile, ipak je jutro pametnije od veceri....moram vam reci da sam se uzasno osjecala ovih dana citajuci forum,
      uvijek je bilo hajki, al ova je najgora do sada...ne radi se to tako, nije ljudski nikako.
    U trenutku mi se smucilo, jer sam opet vidjela onu drugu stranu Mostaraca, onu ruznu koju nikako ne volim...svi mi volimo malo ciganluka, to nam je u krvi, al ovo je bilo previse, bilo je gadno. Eto drago mi je da ste zaustavili to.

machak 35.gif svaka cast 10.gif 33.gif

Danima samo preletim po temama i pravo mi se smuci

Naravno da svako ima pravo da misli sta hoce i kaze to, bilo da se radi o nekom moderatoru, forumasu, o nekoj situaciji...ali na pristojan i ljudski nacin...
nekada se i "odvali" sto nije trebalo ali postoji lijepa rijec i za to: IZVINI sto nam je tako tesko izgovoriti je... 14.gif

Mjesecna, svaka ti cast za temu 10.gif ~276~ 33.gif
evo svima koji imaju dovoljno tolerancije i zelje za civilizovan razgovor 33.gif

___________________________________________________________________
Ne pada snijeg da pokrije brijeg vec da zvijeR 35.gif i ostave trag

01-19-2007 01:12 Hamsha is offline Pregledaj poruke od Hamsha Dodaj Hamsha u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Drago mi je narode... 33.gif

I sto vam se svidio moj prijedlog, i sto ste ga prihvatili...
i sto sam Tanu iznenadila... 35.gif 13.gif (znam ja biti i fina kad hocu)...

Drago mi je i sto se Lela javila na ovu temu... 10.gif 33.gif
Jos da se Tigirca i Zivcho puspase 33.gif ... dje bi nam kraj bio...

Svi smo (ili vecina nas) pogrijesili...
ali valjda smo i jedni, i drugi uvidjeli gdje smo greske napravili, i valjda cemo nauciti...
Ja sigurno hocu...

I ko god kaze da forum nije privatni zivot, laze...

MAJKE MI JA SAM NEKE OD VAS TOLIKO ZAVOLILA,
NEKI SU MI TOLIKO PRIRASLI SRCU, KO DA IH I LICNO POZNAJEM. 33.gif

I jedva cekam ljeto i tu forumsku festu, da vas sve upoznam...

I mislim, da je i ovo na forumu jedna slika nas, kakvi smo u stvari u zivotu...
Neki malo impulsivniji, neki malo smireniji...
neki direktni, neki diplomate...
neki otvoreni (i na erotici), neki vec manje ili nikako... 19.gif

01-19-2007 04:27
Fisek Fisek is a Male
SB PRECJEDNIK




Poruka: 195
Location: London, ON Kanada

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

'Aj suti, sta ti znas???














































Ma, ti si zlato (kakvih ima 13.gif 13.gif 13.gif )

___________________________________________________________________
potpis obrisan od strane administratora

Kako mama kaze

01-19-2007 04:41 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo da se i Tigrica javi, mada, zbog nekih stvari, nisam imala namjeru.

Da bi pricali kao odrasli ljudi, to treba biti uzajamno.

Poznajem, druzim se i sprijateljila sam se, sa nekim ljudima s ovog foruma, prije dvije-tri godine, s nekima se sjaranila kasnije, i ti ljudi me dovoljno poznaju, ne samo kao nick, nego i kao osobu, da znaju da nisam od ove vrste ciganluka, kao sto je bio ovih dana.

Medjutim, golemo se nesto moralo desiti, da se i ja postavim, ovako kako sam se postavila u posljednjim desavanjima.

Sila akcije i reakcije 18.gif

Mogu samo reci, da mi jeste zao sto je doslo do ovoga, ali mi nije zao sto sam reagovala kao sto jesam.

Jos bih dodala, da su mi se ruze zgadile, jer su, cesto (ne uvijek) dvolicne i lazne, da mislim da vise nikad necu taj smiley kliknuti, osim kad nekom saucesce izjavim ili rodjendan cestitam (u oba slucaja od srca).

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

01-19-2007 05:04 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Shperka Shperka is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 340

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TigricaX:

    Evo da se i Tigrica javi, mada, zbog nekih stvari, nisam imala namjeru.

    Da bi pricali kao odrasli ljudi, to treba biti uzajamno.

    Poznajem, druzim se i sprijateljila sam se, sa nekim ljudima s ovog foruma, prije dvije-tri godine, s nekima se sjaranila kasnije, i ti ljudi me dovoljno poznaju, ne samo kao nick, nego i kao osobu, da znaju da nisam od ove vrste ciganluka, kao sto je bio ovih dana.

    Medjutim, golemo se nesto moralo desiti, da se i ja postavim, ovako kako sam se postavila u posljednjim desavanjima.

    Sila akcije i reakcije 18.gif

    Mogu samo reci, da mi jeste zao sto je doslo do ovoga, ali mi nije zao sto sam reagovala kao sto jesam.

    Jos bih dodala, da su mi se ruze zgadile, jer su, cesto (ne uvijek) dvolicne i lazne, da mislim da vise nikad necu taj smiley kliknuti, osim kad nekom saucesce izjavim ili rodjendan cestitam (u oba slucaja od srca).


...bash vako koshto drugarica kaze od prvog do zadnjeg slova....a da se je golemo desilo desilo se je....mislim da ni u jednom momentu nisam nikog uvrijedila da bi se izvinjavala..osim....osim zeljela bi se Antiprotivnom izvinuti za jednu recenicu koja je njemu dobro zasmetala,,,a ja je ocito nisam kako treba formulisala, jer nisam htjela da reaguje kao shto je reagovao......
...i ovo za ruze je takodje istina...muka mi je od ovog smaila..

...eto sad da ne bi razvodnila ovaj realni predhodni post sa vele pricom tako je kako je

___________________________________________________________________

    01-19-2007 10:29 Shperka is offline Pregledaj poruke od Shperka Dodaj Shperka u listu prijatelja
    antiprotivan antiprotivan is a Male
    moforaja




    Poruka: 2825
    Location: Norway

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo sam ti sad mislio staviti ruzu, Shperka, ali se predomislih... 02.gif

    Mislim da znam na sta mislis, ali ti moram reci da sam ja "iskoristio" tvoju recenicu generalno misleci na neke postove vezane za ove zadnje dogadjaje, a nisam mislio direktno na tebe, mada me recenica jeste malo pogodila, ali i kad je covjek "licem u lice" tesko se nekad zavuci nekome u glavu i skontati sta misli, ovdje samo sa slovima je to jos teze i jos se lakse moze doci do nesporazuma..

    Hvala sto si se javila, nema ruze, ali ima ovo 05.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________

      21.gif

      01-19-2007 10:52 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Daj Bože da ovakav rahatluk potraje onoliko koliko ja sakupih godina. 25.gif

      ___________________________________________________________________

        01-19-2007 11:52 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        antiprotivan antiprotivan is a Male
        moforaja




        Poruka: 2825
        Location: Norway

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        e da si skupio tolike godine za jedno par sedmica, povjerovao bih ti... 04.gif

        ___________________________________________________________________

          21.gif

          01-19-2007 11:54 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
          Zadavalica Zadavalica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 1632
          Location: s dna kace

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od antiprotivan:

            e da si skupio tolike godine za jedno par sedmica, povjerovao bih ti... 04.gif


          ili ti ga danaa 35.gif 04.gif

          ___________________________________________________________________
          ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

          01-19-2007 12:15 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
          antiprotivan antiprotivan is a Male
          moforaja




          Poruka: 2825
          Location: Norway

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          haj nek se i ti i ja jednom ne slazemo ! ~309~


          04.gif

          ___________________________________________________________________

            21.gif

            01-19-2007 12:52 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
            Aleksandra Aleksandra is a Female
            moforaja




            Poruka: 10252
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..............

            .......................


            ................................ 02.gif

            ___________________________________________________________________






                    01-19-2007 13:00 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                    trambulin trambulin is a Male
                    moforaja


                    Poruka: 2260
                    Location: mostar

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    i meni je žao što sam jednom èika alagi nešto reko a nisam loše mislio13.gif

                    ___________________________________________________________________
                    masta umire zadnja

                    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane trambulin dana 01-19-2007 u 13:09.

                    01-19-2007 13:08 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
                    obrisana
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Aaaaa Sandra 19.gif 04.gif

                    tacka, tacka, tackicaaaaa 24.gif 13.gif

                    01-19-2007 13:34
                    Black_Mamba Black_Mamba is a Female
                    rodjena




                    Poruka: 1055

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    golemo cete se sad uvlaciti jedni drugima ...........DO BOLA

                    pa nakon pola godine ista prica opet 29.gif

                    djesi shantara 33.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Eh kakve je Pesta kupleraje imala

                    01-19-2007 14:06 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
                    obrisana
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Sta bona galamis aaaa 19.gif 04.gif

                    Ps dobi ja ruzu pa vi gledajte 19.gif 13.gif 33.gif




                    Ps Ap posto nas je ciganluk jamio 11.gif 04.gif
                    samo ti brisi sve sto je off 10.gif

                    01-19-2007 14:17
                    Black_Mamba Black_Mamba is a Female
                    rodjena




                    Poruka: 1055

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ja i dalje djelim ruze jer je moja svaka i uvijek bila od srca

                    ___________________________________________________________________
                    Eh kakve je Pesta kupleraje imala

                    01-19-2007 14:19 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
                    obrisana
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Posteno ~276~ 33.gif

                    01-19-2007 14:21
                    nidze veze nidze veze is a Female
                    miss foruma '05


                    Poruka: 4765
                    Location: na stolu

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ja sam uvijek lijepila i lijepit cu i sad ...kad je zalijepim tako i mislim

                    ___________________________________________________________________

                      Ljudi su, opcenito,
                      nalik na pse koji pocnu lajati
                      cim izdaleka zacuju
                      lajanje drugih pasa.

                    01-19-2007 14:24 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
                    Zadavalica Zadavalica is a Female
                    bice nesto od mene




                    Poruka: 1632
                    Location: s dna kace

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    qq,ovo nece na dobro izac

                    19.gif 35.gif

                    al ja se i jopet sa mambarom slazem 10.gif










                    p.s.more bidne da je do sunca 04.gif

                    ___________________________________________________________________
                    ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

                    01-19-2007 14:27 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
                    antiprotivan antiprotivan is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 2825
                    Location: Norway

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ja sam na odmoru, ne brishem nista, tako da mamba moze da se razrahati...ko kad sam joj puno postova obriso, jedan ili nijedan, nesto se ne sjecam.. 35.gif

                    ___________________________________________________________________

                      21.gif

                      01-19-2007 14:28 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
                      Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com