Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » ...h » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (14): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] 14 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mima
SexNepoznat

Poruka: 54
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cuj zaomu je znaci prvo seri pa onda jedi treboga je dolma vaspitati kako treba

09-30-2011 21:30 mima is offline Pregledaj poruke od mima Dodaj mima u listu prijatelja
dzemo dzemo is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 328
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mima:

    cuj zaomu je znaci prvo seri pa onda jedi treboga je dolma vaspitati kako treba


Ako je on dolmin onda ga je neko drugi napravio

09-30-2011 21:46 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
dzemo dzemo is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 328
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dzemo:

        citat od mima:

      cuj zaomu je znaci prvo seri pa onda jedi treboga je dolma vaspitati kako treba


    Ako je on dolmin onda ga je neko drugi napravio


Ali ga je Dolma vaspitao

09-30-2011 21:47 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ali eto momak se pokajao....Ko je bez grijeha neka baci kamen prvi,reèe bradonja. Dajte momku priliku da se popravi.

09-30-2011 21:57 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja razumijem frustracija i razumijem nerasplozenje u suprotnom tabru ali nas forum ima svoje principe i pravila
iako neko nije clan foruma mi ce mo zadrzati nivo diskusije a pogotovo ne dirati clanove familije\obitelji
zamolio bih vas za postenu i u granicama normale diskusiju
ne branim nikoga samo principe i pravila foruma
hvala, moderator Pasha!

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

09-30-2011 23:01 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaki komentar na ovo je valjda suvišan...

citat èlanka sa linka:

    http://www.depo.ba/sport/jasno-je-da-joj-gospodi-iz-sarajeva-zrinjski-sa-svojim-predznakom-trn-u-oku


"MILE PEHAR PIŠE NA FACEBOOKU: Jasno je da je j...oj gospodi iz Sarajeva Zrinjski sa svojim predznakom 'trn u oku'
Petak | 30.09.2011.

Nakon što je suspendovan, jer je pokušao pomoæi huliganima u batinanju fudbalera Veleža, na svojoj "Facebook" stranici se oglasio bivši mladi reprezentativac BiH Mile Pehar "



Pehara tvrdi da ga "boli" kazna od 10 hiljda KM i pet utakmica bez publike, koju je Disciplinska komisija NSBiH izrekla Zrinjskom.

"Kazna kakvu nitko nije oèekivao, ali nakon svih puno veæih nereda na stadionima širom BiH na nekom su se 'kola morala slomiti'. Ova i ovakva liga nema više nikakvog smisla, jer oèito je da radi protiv interesa HŠK Zrinjski, a visina kazne koja je danas izreèena to potvrðuje", napisao je Pehar.

Zanimljivo je da niti jednom rijeèju nije pomenuo svoj sramni postupak.

"Jasno je da j...oj gospodi iz Sarajeva Zrinjski sa svojim predznakom 'trn u oku', i da se sa njim obraèunavaju gdje god stignu. Nakon svih poniženja koja je HŠK Zrinjski doživio na gostovanjima u gradovima pod bošnjaèkom kontrolom uslijedila je kazna kakvu do sada niko još nije dobio. Ne braneæi nikoga samo æemo napomenuti da u neredima koje su izazvali naši navijaèi nitko nije povrijeðen, te da su neredi trajali nekoliko minuta", piše Pehar.

Pokušaj udaranja igraèa Veleža za ovog igraèa Zrinjskoj nije, dakle, ništa veliko. On se obraæa i NSBiH, a ovim rijeèima sam je sebe za sva vremena, ako "ima pameti" u tom Savezu, ispisao iz redova reprezentativaca BiH.

"Gospodo iz NS BiH Vi ste ništa drugo nego interesna skupina koja radi za svoj osobni boljitak, a po nalogu nekoliko Vaših klubova. HŠK Zrinjski je preživio puno veæe torture i zabrane od ovih vaših, pa æe preživjeti i ove. Osobno æemo se pobrinuti da svi snimci nereda koji su se desili u BiH doðu do FIFE i UEFE, skupa sa snimkom nereda za koji je kažnjen naš klub. Pa ukoliko oni odluèe da je trominutni prekid utakmice u Mostaru puno veæi prekršaj od divljanja navijaèa po Sarajevu , Istoènom Sarajevu ili Banjoj Luci koji su trajali satima onda æemo shvatiti da je kazna poštena i normalna", piše Pehar.

Svoj tugaljivu prièu Pehar završava nedvosmislenom porukom u komentarima na svoj tekst: "Zrinjski u Hrvatskoj nogometnoj ligi", dok ga je izvijesna Anja Pehar podržala sa sramnom parolom i "Nož, žica, Srebrenica".

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-30-2011 23:42 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
ULTRAS ULTRAS is a Male
ne more meda




Poruka: 41

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Svaki komentar na ovo je valjda suvišan...

    citat èlanka sa linka:

      http://www.depo.ba/sport/jasno-je-da-joj-gospodi-iz-sarajeva-zrinjski-sa-svojim-predznakom-trn-u-oku


    "MILE PEHAR PIŠE NA FACEBOOKU: Jasno je da je j...oj gospodi iz Sarajeva Zrinjski sa svojim predznakom 'trn u oku'


Da, svaki komentar je suvisan na stanje BH medija, pogotovo svakodnevne neprofesionalnosti novinara Fahrinog medijskog imperija.

    http://www.dnevniavaz.ba/sport/fudbal/57009-mile-pehar-fudbaler-zrinjskog-koji-se-prikljucio-huliganima-oglasio-se-na-facebooku-zrinjski-u-hrvatskoj-nogometnoj-ligi.html




    http://www.facebook.com/pages/Mile-Pehar/228497043872399


Rijec je o lajk grupi, stranici a ne o osobnom profilu nogometasa.

___________________________________________________________________
Ne plaèi mama molim te / nemoj se brinut znaj da volim te / jer on je meni sreæa sva / moja ljubav jedina / suze mi teku kad izgube / osmijeh na licu kad bolji je / ti ne razumiješ što je to / on je cijeli život moj / ne brini tata molim te / nedjelja sveta je za mene / ali razumi jednom to / svetinja i gotovo / lisice na rukama / plava koverta na vratima / suze majci u oèima / al opet vratit æu se ja / mogu da me osude / cijeli život da me zatvore / al opet æu po svom / mogu da mi popuše

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane ULTRAS dana 10-01-2011 u 08:16.

10-01-2011 08:14 ULTRAS is offline Pregledaj poruke od ULTRAS Dodaj ULTRAS u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A, izvinjavamo se debelo na velikoj grešci... , tj. što novinar Avaza ne razlikuje "lajk" stranicu od njegove zvaniène stranice na fejsu...

I taj demant èini ovakvu stranicu boljom, ili opravdanijom? "Nož, žica, Srebrenica" kao komentar i lajkovanje je isto fabrikacija?

Jes da ni ja ne fermam pouno tu novinsku produkciju (i organizaciju) gore pomenutu, ali mi je sve ovo nekako "presmiješno"....

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-01-2011 10:01 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
ULTRAS ULTRAS is a Male
ne more meda




Poruka: 41

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    A, izvinjavamo se debelo na velikoj grešci... , tj. što novinar Avaza ne razlikuje "lajk" stranicu od njegove zvaniène stranice na fejsu...

    I taj demant èini ovakvu stranicu boljom, ili opravdanijom? "Nož, žica, Srebrenica" kao komentar i lajkovanje je isto fabrikacija?

    Jes da ni ja ne fermam pouno tu novinsku produkciju (i organizaciju) gore pomenutu, ali mi je sve ovo nekako "presmiješno"....


Bi li ti volio da ti netko stavlja rijeci u usta? Pretpostavljam da ne.

U clanku se blati momak koji je vec nepromisljenim cinom zapecatio svoju profesionalnu karijeru, zar mu jos treba da ga ovog puta bez razlozno nepismeni novinarcic reseta na naslovnici zutog medija.

Ili da ti nacrtam s primjerom

    http://www.facebook.com/profile.php?id=1309812655&sk=wall


gdje ima stvarno zanimljivih komentara, taman u rangu s "Noz, zica...", a nitko ne zna tko to sebi daje za pravo da se predstavlja kao "Velez Mostar" i da onakve stvari pise.

Ili trebas jos primjera, na sve tri strane prisutnih "hejt" FB grupa i stranica?

___________________________________________________________________
Ne plaèi mama molim te / nemoj se brinut znaj da volim te / jer on je meni sreæa sva / moja ljubav jedina / suze mi teku kad izgube / osmijeh na licu kad bolji je / ti ne razumiješ što je to / on je cijeli život moj / ne brini tata molim te / nedjelja sveta je za mene / ali razumi jednom to / svetinja i gotovo / lisice na rukama / plava koverta na vratima / suze majci u oèima / al opet vratit æu se ja / mogu da me osude / cijeli život da me zatvore / al opet æu po svom / mogu da mi popuše

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane ULTRAS dana 10-01-2011 u 10:44.

10-01-2011 10:42 ULTRAS is offline Pregledaj poruke od ULTRAS Dodaj ULTRAS u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od ULTRAS:

    ... zar mu jos treba da ga ovog puta
      bez razlozno nepismeni novinarcic
    reseta na naslovnici zutog medija.


Kao što vidimo, nisi ni ti nešto mnogo pismeniji od tog novinarèiæa 13.gif jer se "bezrazložno" piše kao jedna rijeè.

10-01-2011 10:56 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od ULTRAS:

        citat od Stari Grad:

      A, izvinjavamo se debelo na velikoj grešci... , tj. što novinar Avaza ne razlikuje "lajk" stranicu od njegove zvaniène stranice na fejsu...

      I taj demant èini ovakvu stranicu boljom, ili opravdanijom? "Nož, žica, Srebrenica" kao komentar i lajkovanje je isto fabrikacija?

      Jes da ni ja ne fermam pouno tu novinsku produkciju (i organizaciju) gore pomenutu, ali mi je sve ovo nekako "presmiješno"....


    Bi li ti volio da ti netko stavlja rijeci u usta? Pretpostavljam da ne.

    U clanku se blati momak koji je vec nepromisljenim cinom zapecatio svoju profesionalnu karijeru, zar mu jos treba da ga ovog puta bez razlozno nepismeni novinarcic reseta na naslovnici zutog medija.

    Ili da ti nacrtam s primjerom

      http://www.facebook.com/profile.php?id=1309812655&sk=wall


    gdje ima stvarno zanimljivih komentara, taman u rangu s "Noz, zica...", a nitko ne zna tko to sebi daje za pravo da se predstavlja kao "Velez Mostar" i da onakve stvari pise.

    Ili trebas jos primjera, na sve tri strane prisutnih "hejt" FB grupa i stranica?



Primjeri koje si naveo nièim ne opravdavaju ovu "lajk" stranicu, ako je to veæ ona, tj. neka pisanja na njoj.

Niti išta šta pokušavate navesti može opravdati i odsustvo njegovog ograðivanja od neumjesnih komentara na bilo kojoj fb stranici, pa i "lajk" stranici posveæenoj ovom liku, na kojoj je on sigurno odsutan kao i èitaè i posmatraè... 14.gif

a ta taktika koju ti furaš - u stilu - nismo samo mi - i oni su - je izlizana i lako prepoznatljiva.

Tema je ovdje o dogaðanjima vezanim za njegov "ispad" - za koji bi se negdje drugo snosila i krivièna odgovornost, ako se to veæ ne potegne. A ne o bunarenju fotografija za koje se kaže da su paljenje zastava, a niðe ni dima ni plamena na fotkama.

Dalje, navod o tome kako je jednim "nepromišljenim" potezom on zapeèatio svoju karijeru:

Znaèi bilo bi promišljeno da je on osjeæao i mislio istu stvar, a nastupio kao hinjavac i bio ravnodušan i ležeran pred napadom na igraèe Veleža?

Po nekima ( i "obrnutoj logici") je njegov potez i za pozdraviti, jer je on ovim èinom nedvosmisleno rekao neke stvari o svom karakteru - šta on (izgleda) u suštini i osjeæa i misli - jer nemojmo se zavaravati - onakve stvari se ne èine ni sluèajno ni bez namjere.

Po nekoj definiciji normalnog i ljudskog, pa i sportskog je potrebna debela doza poremeæenosti da se onako nešto uèini u dresu svog kluba.

Meðutim, jako je jasno odavno da sve ovo niti ima veze ni sa ljudskim, ni s normalnim, a pogotovu ne sportskim.

Oko toga se sigurno možemo složiti, zar ne?

10.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-01-2011 u 11:52.

10-01-2011 11:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar
pokretac teme Thread Started by ria

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

....osta "rus "sam na tribinama 16.gif ...sve je onaj taxi kriv 08.gif 08.gif 08.gif ...jezik pregrizo 08.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

10-01-2011 12:16 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
ULTRAS ULTRAS is a Male
ne more meda




Poruka: 41

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    A ne o bunarenju fotografija za koje se kaže da su paljenje zastava, a niðe ni dima ni plamena na fotkama.


Ocekivao sam da s druge strane imam normalnog, a ne neREALNOG sugovornika, ali si ovom recenicom "nedvosmisleno rekao neke stvari o svom karakteru - šta ti (izgleda) u suštini i osjeæaš i misliš ".

Jok eto, vezali je s ljiljanima i zastavom SR BiH.

E da, sta mislis da napravim FB stranicu "Stari Grad mrzi sve hrvate i protivi se da ikad zaigraju u Velezu jer su okupatori i fasisti", pa se ti ogradi?

___________________________________________________________________
Ne plaèi mama molim te / nemoj se brinut znaj da volim te / jer on je meni sreæa sva / moja ljubav jedina / suze mi teku kad izgube / osmijeh na licu kad bolji je / ti ne razumiješ što je to / on je cijeli život moj / ne brini tata molim te / nedjelja sveta je za mene / ali razumi jednom to / svetinja i gotovo / lisice na rukama / plava koverta na vratima / suze majci u oèima / al opet vratit æu se ja / mogu da me osude / cijeli život da me zatvore / al opet æu po svom / mogu da mi popuše

10-01-2011 12:26 ULTRAS is offline Pregledaj poruke od ULTRAS Dodaj ULTRAS u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ULTRAS, upravo si ti nerealan! Stavljaš sliku, izvaðenu iz konteksta da je Rovèanin mlatio onog navijaèa na kraju snimka, a pogledaj samo dvije sekunde prije toga, taj isti navijaè je, zajedno s još jednim, prvi oborio Rovèanina na tlo i krenuli su ga udarati. Šta se praviš mutav, izvlaèiš slike iz konteksta i postavljaš na net, izjednaèavajuæi krivicu za nerede na stadionu.

___________________________________________________________________

    10-01-2011 12:29 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od ULTRAS:

          citat od Stari Grad:

        A ne o bunarenju fotografija za koje se kaže da su paljenje zastava, a niðe ni dima ni plamena na fotkama.


      Ocekivao sam da s druge strane imam normalnog, a ne neREALNOG sugovornika, ali si ovom recenicom "nedvosmisleno rekao neke stvari o svom karakteru - šta ti (izgleda) u suštini i osjeæaš i misliš ".

      Jok eto, vezali je s ljiljanima i zastavom SR BiH.

      E da, sta mislis da napravim FB stranicu "Stari Grad mrzi sve hrvate i protivi se da ikad zaigraju u Velezu jer su okupatori i fasisti", pa se ti ogradi?


    Prvo, ULTRAS, iskreno reèeno su one fotografije dibidus bezveze kao neki dokazni materijal (dokaz za šta, za "antihrvatski" karakter i tradiciju Veleža ? ), a ako je zastava republike Hrvatske paljena, onda je to stvarno isto bezveze i spuštanje na isti nivo sa mrziteljima sporta i Mostara.

    Da ja osjeæam i mislim nešto na što ti pokušavaš aludirati, onda mi ni porodica, a ni krug prijatelja (koji nije mal) ne bi izgledao onako kako izgleda, tako da tu bauljaš u mraku, bojim se...

    Tako da ti je to potpuno nepotreban pokušaj spuštanja nivoa ove, ionako tužne "debate".

    Za tvoju zadnju primjedbu za tu stranicu - pa stranica koja je posveæena mladom Peharu nije napravljena od nekog ko mu želi nauditi, nego od njegovih fanova i obožavatelja, tako da (iako shvatam u potpunosti poentu sa tvojim poreðenjem) - teško da možemo govoriti o tom da je on bio u potpunosti nesvjestan i svog medijskog imidža.

    Isto kao što ne mislim da se kod onog pokušaja podapinjanja radilo samo o trenutaènom hiru, ili trenutaènoj neuraèunljivosti.

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-01-2011 u 14:07.

    10-01-2011 12:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zrinjski pred derbi
    Oèekuju pobjedu i bez navijaèa
    Pod utiskom kazne od pet utakmica igranja pred praznim tribinama, fudbaleri i struèni štab Zrinjskog oèekuju sutrašnji gradski derbi protiv Veleža, uvjereni da imaju snage da izdrže psihološki pritisak i doðu do nova tri boda.

    Link:

      http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/16802/zrinjski-pred-derbi-ocekuju-pobjedu-i-bez-navijaca

    10-01-2011 13:26 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma nije samo do Ultrasa......

    Problem je u novinaru Dnevnoga Lista -koji je prvi pokrenuo ovo ''prièu'' oko Rovèanina.....

    Dalje se tu nadovezao Ante Vidaèak..... sa istom floskulom...

    Neznam samo u šta su gledali kad su ''gledali'' video.... sekundu prije Rovèanina obaraju na teren 2 navijaèa i poèimaju ga ''šutati'' ... sreæom pristigoše security ekipa i neki èovjek u bijeloj košulji pa se Rovèanin išèupa sa zemlje....

    Kasnije je i on sam uputio nekakv udarac prema huliganu - to se po meni može nazvati samoodbranom ili tome slièno...

    I onda se taj dio isjeèe i iz toga se èitav kontekst nekakv napravi....

    Ali eto - bilo pa prošlo - nadam se da se neæe ponoviti nikome i nigdje na sportskim terenima ovakvo ludilo.....

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    10-01-2011 15:32 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Možda je ipak dobra ideja da Zrinjski igra u HNL....

    10-01-2011 21:16 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jes vala neka mu naprave stadion u cakovecu a velez pod BB

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    10-02-2011 01:13 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    ria ria is a Female
    miss foruma 2010




    Poruka: 3067
    Location: mostar
    pokretac teme Thread Started by ria

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=57707eee-6954-4fbf-b32a-d94c3bb3a076&c=2e4902b1-8cfa-4dde-82f5-024581f02d1f
    01.gif

    ___________________________________________________________________
    girl_ahaa.gif

    10-02-2011 21:55 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
    Stranica (14): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] 14 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com